Wpis z mikrobloga

Przejrzałem trochę wykop i wydaje mi się że opinie są mocno odklejone od rzeczywistości:
'nikt już się nie boi Putina, ruskie wojsko to nieudacznicy potykający się o własne nogi, Ukraina spuściła już #!$%@? Rosji, generałowie chcą odpalić Putina'
Jesteście tak samo narażeni na błąd poznawczy jak druga strona, Rosjanie, ponieważ w naszych mediach i nawet na wykopie królują mocno stronnicze informacje . Jeszcze nawet 4 doby nie minęły, życzę dobrze Ukrainie ale do szczęśliwego finału może być jeszcze bardzo daleko
#ukraina #wojna
  • 21
  • Odpowiedz
@Milioner_z_Choroszczy: najbardziej #!$%@?, jak na głównej pojawia się wykop z płomieniem o informacji, która już od 10 godzin krąży, nie mówiąc o #ukraina gdzie tak samo wpisy które podają informacje znane już od kilku godzin w kilka minut mają po 50 plusów...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Milioner_z_Choroszczy: Po tym jak okazalo się, że Putin liczy się ze stratami wlasnymi w ludziach w liczbie 50000 też nie jestem jakimś hura optymistą. Wojna trwa, rosja podciaga coraz cięższy i dewastujący sprzęt, na południu posuwają się na przód.
Pewnie osiągna swoje cele ale to będzie pyrrusowe zwycięstwo.
  • Odpowiedz
  • 0
@Milioner_z_Choroszczy
Ja myślę że o to od zawsze chodziło w wykopie. Zbierają się dziady i mieszają fakty z własnymi fantazjami, a ty to potem czytasz, zachwycasz się albo #!$%@? i dolewasz do tej zupy trochę własnego wywaru xD
  • Odpowiedz
Przejrzałem trochę wykop i wydaje mi się że opinie są mocno odklejone od rzeczywistości:

'nikt już się nie boi Putina, ruskie wojsko to nieudacznicy potykający się o własne nogi, Ukraina spuściła już #!$%@? Rosji, generałowie chcą odpalić Putina'


@Milioner_z_Choroszczy: nie żebym uważał tego człowieka za najlepszego eksperta ever ale mimo wszystko generał to jednak ktoś kogo można nazwać ekspertem od wojskowości, a już na pewno większy ekspert niż 99% wykopków i
m.....s - > Przejrzałem trochę wykop i wydaje mi się że opinie są mocno odklejone od ...
  • Odpowiedz