Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam jak się czują ci wszyscy tchórze i kryptoonuce spod znaku "jakby co to się pakuje i jadę, nie będę się bił za ojczyznę bo żont mnie okrada i w ogóle sfajdałem się w pantalony, kraj z dykty bełkot, bełkot". Ukraińcy pokazaki wam co znaczy jedność? Co znaczy patriotyzm, oddanie, odwaga? Wstyd mi za was, ludzie bez honoru, owym brakiem się wręcz chwalący i gotowi własną ziemię pod kacapski trep. Tfu. #ukraina #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa
  • 35
  • Odpowiedz
Tak się zastanawiam jak się czują ci wszyscy tchórze i kryptoonuce spod znaku "jakby co to się pakuje i jadę,


@kryptonim_putas: przyznaje że już nie jestem taki pewny czy bymm #!$%@?ł, ale chetny na front też nie jestem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kryptonim_putas: Ale czy ty nie rozbijasz jedności narodu przypadkiem takimi tekstami o tym, że koniecznie każdy musi się poświęcić? Statystycznie normalne jest, że jest grupa mężczyżn która będzie trzęsła się z przerażenia i karabinu w rękach nie utrzyma ale czy można mieć komuś za złe, że boi się okrucieństwa wojny? Weź wychilluj trochę kolego
  • Odpowiedz
@kryptonim_putas: są ludzie którzy wiedzą, że nie mają choćby wystarczająco silnej psychiki - wtedy taki człowiek w obliczu zagrożenia zamiast pomóc najprawdopodobniej będzie kompletnie bezużyteczny albo nawet zaszkodzi bo straci nad sobą kontrolę (ataki paniki i inne gówna nad którymi nie ma żadnej kontroli). A z tej zagranicy taki ktoś może się przydać na tysiąc sposobów - organizować pomoc dla uchodźców, czy też wysyłkę zaopatrzenia do swojego kraju
  • Odpowiedz