Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam jak się czują ci wszyscy tchórze i kryptoonuce spod znaku "jakby co to się pakuje i jadę, nie będę się bił za ojczyznę bo żont mnie okrada i w ogóle sfajdałem się w pantalony, kraj z dykty bełkot, bełkot". Ukraińcy pokazaki wam co znaczy jedność? Co znaczy patriotyzm, oddanie, odwaga? Wstyd mi za was, ludzie bez honoru, owym brakiem się wręcz chwalący i gotowi własną ziemię pod kacapski trep. Tfu. #ukraina #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa
  • 35
@Gurciak: i ty mnie nazywasz onucą? Ty, który na widok kacapa byś #!$%@?ł dalej niż widzisz i zostawił ojczyzne na pastwę wroga? XDDDD PiS dziś jest jutro go nie będzie, z komuny sie 50lat trzeba było wygrzebywać. Jesteś tchórzem i nie szukaj usprawiedliwienia.
@kryptonim_putas: Dalej tak sobie wmawiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie odniosłeś się wgl do treści mojej wypowiedzi i odczytując moje motywy zachowujesz się jakbyś znał mnie lepiej niż ja sam. Niestety kolego, świat nie działa tak jak myślisz
@Gurciak: nie no, wcale. Wiesz co nas różni? Ja bym się bił i namawiał do bicia niezależnie od tego czy rządziłby nami Jaro, Tusk, Kwachu czy Zandberg. Bo są rzeczy ważniejsze niż podziały polityczne. Nie wiem jak można tego nie rozumieć.
@Gurciak: no, czyli to ty jesteś tchórzem, nie dziadek z Żoliborza. Swoją drogą, dziadek z Żoliborza miał brata. Ten brat w analogicznej sytuacji w 2008 roku poleciał do napadniętej przez kacapów Gruzji i z zebranymi przez siebie politykami przemawiał w Tbilisi, pod którym stały ruskie czołgi. Co ciekawe, ma za to we wszystkich większych miastach tego kraju ulicę nazwaną swoim nazwiskiem i status bohatera. Nie wierzysz to poleć tam. Zobaczysz piękne
@kryptonim_putas: Granie na emocjach. I like it ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli nie umiesz odróżnić chłodnej logiki od tchórzostwa, to jesteś po prostu głupi. Ale zgaduję, że jesteś tak naprawdę wyrachowany i grasz na emocjach oraz manipulujesz. W obu przypadkach nie widzę sensu dalszej konwersacji.
@kryptonim_putas: nie wiem jak mozna nie rozumiec tego, ze nasz kraj jest dawno sprzedany i obsadzony agentami z innych krajow ktorzy nami rzadza. wejdz sobie na harda i zobacz jak skonczysz bohaterze na pierwszym froncie dowodzonym przez #!$%@? wie kogo. w imie czego ty chcesz umierac? w imie frajerow ktorzy nami rzadza i beda patrzyc jak ty zdychasz kiedy on bedzie ogladal to ze swojego bunkru ? na #!$%@? ci ta
@LUQggnore: możesz na różne sposoby tłumaczyć swoje tchórzostwo, ale nie zmienia to faktu, że pozostaje ono tchórzostwem. Wolę zginąć niż nie móc spojrzeć w lustro. Urojenia o naszym państwie, zwłaszcza w porównaniu do Ukrainy to tylko tania wymówka. Chłopaki na Ukrainie giną za państwo upadłe bo wiedzą, że suwerenność to jedyna szansa na przyszłość. My mamy szczęście rozwijać się najszybciej w regionie, gonić bogatsze kraje. Nie wiem w towarzystwie jakich nieudaczników
@kryptonim_putas: obracalem sie w towarzystwie pradziadka ktory bronil polski za co #!$%@? zostal pozniej do wiezienia, jego syn jest historykiem we wroclawskiej szkole wojskowej mam bardzo dobrze poukladane w glowie dzieki czemu jestem swiadomy jak ten swiat dziala i zadne twoje teksty o bohaterstwie,tchorzostwie,patriotyzmie czy o czym ty tam #!$%@? nie majac tak naprawde pojecia jak to wyglada od zaplecza nie maja zadnego znaczenia
uwierz , ze to nie ja jestem #!$%@? dlatego odroznia nas to np , ze ty w czasie pandemi #!$%@? po szczepionke w masce a ja nie to jest tak zwana swiadomosc ktora przewyzsza cala twoja racjonalizacje
nie wiem co za przeklamana historie masz w glowie i za co ty bedziesz walczyl no ale to twoja sprawa ja ci zycze zebys sie tylko przebudzil
. Ukraińcy pokazaki wam co znaczy jedność? Co znaczy patriotyzm, oddanie, odwaga? Wstyd mi za was, ludzie bez honoru <---- i to jest przepiekne w tym wszystkim jakbys wiedzial z historii , ze ukraincy w genach maja zakodowane, ze zrobia wszystko doslownie #!$%@? wszystko gdy im sie dupka pali nawet 100tys niewinnych osob potrafili zabic :D