Wpis z mikrobloga

#ukraina #rosja #wojna

Irytuje mnie na wykopie narracja na tagach.
Wszędzie: "huraaaaa Ukraina wygrywa, zrobili to i tamto, łał...".
Wyśmiewanie się z Rosji wręcz z jej nieudolności...

Pierwsza i podstowawa zasada - nigdy ale to przenigdy nie lekceważ wroga!
Wpisy neutralne Rosji są obrzucane gównem i wyzywane od ruskich onucy.
Same treści bazowane na emocjach.

Gdzie są chłodne kalkulacje, analizy, teorie, różne pukty widzenia?
O tym jak Rosja sobie radzi na wschodzie i na południu nie można pisać, bo to nie jest w retoryce Ukraińskiej.
Podczas konfliktów zbrojnych panuje ogromna dezinformacja.
Na wykopie tylko źródła Ukraińskie, statystyki Uraińskie - punkt widzenia Ukraiński.
Wiem, że prawda nigdy nie leży po środku ale może do tego kotła wziąć też trochę informacji od Rosji aby mieć większy podgląd na sytuacje.
Mam wrażenie, że wiele osób chciałaby się wypowiedzieć i nawet próbuje ale w ciągu kilku minut są zaszczuwane w komentarzach albo usuwają wpisy, bo mają już dość.
  • 18
@rvva1: Też to zauważyłem, dosłownie Ukraińscy bogowie niszczą Rosyjskie dzieciaki w czołgach jak chcą, cała sytuacja jest pod ich kontrolą, a jedyne działania Ruskich to zabicie paru cywili. Łukaszenka i Putin już mają zostać obaleni/zabici ( ͡° ͜ʖ ͡°) a Ukraina wstąpi do UE i NATO za jakieś dwa tygodnie.

Ja rozumiem dobre chęci, tylko że to już jest skrajne zakłamywanie rzeczywistości.
@rvva1 bo to jest potrzebne. Bo to widzą Ukraińcy. Bez tego obrona i morale mogłyby słabnąć. Każde najmniejsze zwycięstwo to ogromne pokrzepienie serc ludzi którzy się bronią. Dzięki temu Rosjanie widzą że to bez sensu, mają słabe morale.
Gdzie są chłodne kalkulacje, analizy, teorie, różne pukty widzenia?


@rvva1: szkoda strzępić ryja. Spróbuj podważyć coś co wygląda jak ordynarna propaganda, lub manipulaca, to cię zwyzywają od ruskich onuc. Gł;ówna to są same emocje obecnie. Wszystko pchane bez zastanowienia i krytyki. Żenujące jak niedojrzali emocjonalnie są tutaj ludzie.