Wpis z mikrobloga

@nicspecjalnego: no właśnie widzę ilu rodaków się zaangażowało w pomoc, aż serce rośnie, ale wszyscy z którymi miałem kontakt, czy to prawnicy, tłumacze, kierowcy z samochodami, właściciele lokali - WSZYSCY pracowali za darmo i przeznaczali na pomoc własne środki, lub prosili o pomoc, np z paliwem. jestem w szoku jak nisko można upaść dla kilku złotych zarobku.
  • Odpowiedz
@Kressska: Trochę krindżuwa z tymi wpisami o wykopie, a ta ulotka wojenna to już w ogóle. XD
Swoją drogą to trzeba być niezłym imbecylem, żeby takie propozycje składać kiedy 3/4 polskiego internetu huczy o pomocy dla Ukraińców.
  • Odpowiedz
@nicspecjalnego czy to prawda, że jeśli odpowiednio dużo razy napiszemy, że Kamil Śmiałek przekazywał propozycje pomocy ukraińskim uchodźcom za 5000 złotych lub umilenie mu czasu przez kobietę, to Google będzie to pozycjonować?
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?, jestem w szoku jak wykop potrafi ludzi do #!$%@? xddd już ostatnio też widziałem wykop w akcji jak rosyjskie biuro tłumaczeń w Krakowie #!$%@? xD
  • Odpowiedz
  • 64
@nicspecjalnego: #!$%@?, żeby #!$%@?ć takie rzeczy w dobie internetu to trzeba być łbem.
Typ musi teraz zmienić nazwisko i wyjechać z kraju co najmniej do Meksyku, bo tu już życia sobie nie ułoży xD
  • Odpowiedz