Wpis z mikrobloga

Te całe FM Group i MLM to dla mnie troszki nowość, ale jak zacząłem się doktoryzować to skumałem, że już to grali xD

BKO Grobelnego (wiem, że to bardziej amber gold ale taka sama piramida), Avon, Oriflame, ten słynny Amway xD czy też Herbalife. Mireczky mi pokazały nową inbę, ten nowomarketing trudne elitarne fachowe trzyliterowe skróty itd. Jednak jest to oklepane jak jak moje kolana kiedy kisnę ze śmiechu - taki śmieszny nawyk dre ryja prawię płaczę i jebs w kolanko

Mam kumpli w dużej słynnej korpo na różnych szczeblach kariery zawodowej xD i oni mają tam hopla na punkcie skrótów. Ma brzmieć fachowo i profesjonalnie - elitarnie. Ze się znają i są ekspertami.

Tylko, że to już nie MLM ale podobna mentalność niby miłe fajne korpo pracujesz 15 lat a wypowiedzenie w kopercie dostajesz po przyjściu do swojego pokoju xD albo koperta czeka po prostu przed klawierką. Pracowałem w dużym korpo (swoją drogą fajne słowo, teraz latają warianty typu corpo itd, my mówiliśmy Firma oczywiście z wielkiej litery xD) i nikomu nie polecam tego stylu życia.

Swój interes albo mniejsza specjalistyczna firma(czasami wykręca obrót większy niż dystrybucja), ewentualnie jak już parcie na korpo to startować do tzw 'branch office' zagranicznej firmy który będzię miał mniejszą ilość osób.

#rozkminyabera #mlm