Wpis z mikrobloga

@wonsz337: ale co ty mi tu piszesz. Ludzie piszą że rosja wyciąga jakieś stare czołgi na front, a t 90 jest ich podstawowym czołgiem bojowym czyli standard wyposażenia. Ja rozumiem że ten czołg jest gówniany, ale ten czołg jest ich standardem, mają jakieś nowsze wersje tego czołgu typu t 90m ale to są śladowe ilości zapewne.
  • Odpowiedz
@alahakbar: mam wrażenie że ruski przeceniły i takie usa w rzeczywistosci bardzo wspiera ukraine (wywiad, b--ń, myśl taktyczna)
- propaganda ruska że są tacy wielcy okazuje się chyba tylko propagandą w którą uwierzyliśmy.
- ruskie wojsko jest skorumpowane i putin w papierach ma co innego
- nowe pokolenie młodych rosjan ma w dupie wojne i morale są ultra słabe.

Ale ja się nie znam wiec mogę p-------ć. To są tylko
  • Odpowiedz
@Positano1: rzucają posowieckie t80 czy choćby bwp w stanie ściągnięty z pomnika, myślałem że onucujesz tym komentarzem i chciałem sprawdzić czy będziesz wysławiał te wozy bo już mam trochę paranoję
  • Odpowiedz
@Kupa12345: > propaganda ruska że są tacy wielcy okazuje się chyba tylko propagandą w którą uwierzyliśmy.

nie no to prawda co mowisz ale dalej to wyglada jak jakas pokazowka tylko
ze gdyby ta inwazja byla na prawde to wygladalo by tu zupelmnie ianczje
tu sie dziej mniej niz w syri gdzie rosja walczyła tylko rekami
  • Odpowiedz
@alahakbar: kurde polece w teorie spiskowe xD ale wyobrażam sobie scenariusz że ruski dają światu uwierzyć że są słabi…. Wpada taka Polska Estonia Łotwa Litwa z pomocą NATO i zaczyna wojne widząc szanse w u------u ich raz na zawsze. I bang okazuje się że rosja r---------a wszystkich… NATO ucieka, zwala wine na kraje nadbałtyckie i cyk mają swoją strefe wpływu.
  • Odpowiedz
@wonsz337: T-90 to wersja rozwojowa T-72 nie T-64. Z resztą prototyp nazywał sie T-72BU. Ze wzgledow marketingowych (lanie jakie zebrały T-72 w Iraku moglo miec wpływ ( ͡° ͜ʖ ͡°)) zmieniono nazwę na T-90
  • Odpowiedz