Wpis z mikrobloga

@justwalking XD no bałwan XD

Człowieku tak to działało kiedyś tak działa i teraz. Kiedyś były ladne teraz nakręcają influencerki zeby wpadały bo zasięgi i małolaty też tu chcą.
Fama o ładnych laskach to najlepszy marketing szeptany :)

Niektóre dostają hajs, inne alko na stół, a innym starczy zarezerwowana loża.

Koleżanka pracowała jako hostessa na eventy. Nie raz i nie dwa dostawała zlecenie że ma przyjść ściągnąć jakieś dobrze wyglądające koleżanki i
@Darth_Gohan: Tak, a jeszcze dopytam czy ta koleżanka wspominała o tym że za 500euro niemca po kasku językiem masowała? czy już o tym nie mówiła bo się wstydziła

Bo nie wiem w sumie o czym piszesz:), takie historyjki to kolegom z liceum opowiadaj
@justwalking Normalny klub do tańca.

To naprawdę nie jest trudne do zrozumienia. Naganiasz w jakiś wieczór więcej ładnych dziewczyn. Zamawiasz tego dnia fotografa. Robisz ładne zdjęcia i wrzucasz to na swojego FP. Chopy jak mają iść oceniają ze oooo tu dobre dupy są. Masz zysk.

Tak to działało kiedyś.

Teraz zamiast ładnych to chcą najlepiej ładne i z własnymi social mediami które mają jakieś zasięgi.

Nie wiem co ty sobie wyobrażasz. To
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
tyle to ja wiem, tylko kłóce sie z koleżanką. Ona mówi, że w tych lepszych tak wcale nie ma i kobiety to nie jest rekwizyt w klubach xd.

@Leszcz_Bagienny: bo w tych "lepszych" tak być nie musi, jak jest popularniejszy klub gdzie laski same przychodzą i płacą to po co mają mieć za darmo? Mogą być zachęcane w inny sposób i nie określalbym kobiety jako rekwizyt ale jako bardziej wartościowego klienta