Wpis z mikrobloga

@wypok312 matko, bywaj, przypomniałeś mi czasy dzieciństwa jak się grało w UltimaOnline na serwie klimatycznym i trzeba było gadać między graczami takimi starodawnymi odzywkami, zawsze było najpierw witaj a na końcu bywaj :D
Must be a good feeling to work, assimilate and dont do terrosim

@Superhiper: Bezdennie głupi wpis. Przecież potwierdziłeś to, co on sugerował, że ludzie myślą stereotypami. No chyba, że argumentujesz, że ta właśnie osoba (a nie inne o tym kolorze skóry) jest nie zasymilowaną osobą albo terrorystą.
Myśl.
@wypok312 no właśnie mówiąc o europocentryźmie oni uważają że ten cały konflikt na Ukrainie jest rozdmuchany w mediach bo panuje europocentryzm który należy obalić, ale ultraprawqctwo nie jest wcale lepsze w swoim gadaniu że Putin ratuje zachodnią cywilizację przed jakąś globalna konspiracją, pewnie jakby zaatakowali ich kraj to by się cieszyli. Trzeba zachować po prostu rozsądek
@greemeck:
To ich należy obalić. Właśnie brak eurocentryzmu i skupianie się na ratowaniu całego świata od niego samego, jakieś karmienia Afryki, doprowadziło świat na krawędź 3 wojny światowej. Ta broń którą dostali Talibowie, bardziej by się przydała na Ukrainie.
@wypok312 człowieku... Umiesz czytać? Ja mówię o zachodnich influencerach, którzy kształtują poglądy tamtych ludzi. Popieranie agresji na własny kraj to szaleństwo. Oni są właśnie tymi szaleńcami, nie jestem lewakiem, wręcz przeciwnie, ale uważam że zachodnią ultraprawica robi więcej szkody niż ultralewica.
@greemeck:
Zachód i Europa odeszły od eurocentryzmu i zamiast np. skupić się na zbrojeniach żeby odstraszać Putina, to woleliśmy ratować Afrykę, Bliski Wschód bo tam źli dyktatorzy i to niby w jakiś sposób nasza sprawa, karmić śniadych socjalami itp... przecież to jest niewyobrażalne marnotrawstwo. Dlatego teraz stoimy na krawędzi 3 wojny światowej.