Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@BennyKill: jazdy z tsue, kpo i to co #!$%@? Ziobro chcąc Polskę wyprowadzić z UE kwalifikuje się jednoznacznie

A pomoc Ukrainie to to, co zrobiłby każdy myślący człowiek i zajebiście że Polska i polacy okazują tak wielką solidarność nie tylko pieprząc z mównicy ale i przez działanie. Sam mam znajomych ukriancow i widzę jak bardzo pomaga im choćby spotkanie czy wspólne pójście na manifestację.
@jaroty: kto Ci powiedzial, ze Polska chce z UE wyjść? no pokazuja wsparcie i chca Ukrainę do UE co powiedział prezydent jako jedyny w Europie na razie. gdzie tu prorosyjskosc to chyba tylko tvn widzi
@jaroty:

Zawsze miałem absolutnie pozytywny stosunek do UE, dla mnie najważniejsze są polskie wartości, zawsze to podkreślałem i będę podkreślał. Jesteśmy członkiem UE, bardzo to cenię, sam wspierałem to, żebyśmy stali się członkiem UE, ale mam pełną świadomość, że Unia, jak każde stowarzyszanie państw, to jest splot różnych interesów, każde państwo ma tam swoje interesy i o swoje interesy bezwzględnie walczy. My też powinniśmy o swoje interesy walczyć. Nie ma w
jazdy z tsue, kpo i to co #!$%@? Ziobro chcąc Polskę wyprowadzić z UE kwalifikuje się jednoznacznie


@jaroty: Jesteś aż tak zaślepiony? PiS to jest ewidentny gracz USA a nie Rosji. Nic dziwnego że stawiają się UE, która oskarża innych o bycie onucem, a za plecami układa się z Putinem o jamalski gaz.
: Jesteś aż tak zaślepiony? PiS to jest ewidentny gracz USA a nie Rosji. Nic dziwnego że stawiają się UE, która oskarża innych o bycie onucem, a za plecami układa się z Putinem o jamalski gaz.


@lohmeyer: to jest taki gracz USA, że nie pogratulowali Bidenowi jak wygrał wybory i to jest taki gracz USA, że za Trumpa ambasador Mosbacher musiała tupać nogą żeby nie kombinowali jak zakneblować TVN.

Widzę wykopki