Wpis z mikrobloga

Uchodźcom wojennym z Ukrainy trzeba pomóc - nie mam co do tego żadnych wątpliwości.
Ale po 2 latach robienia cyrku covidowego okazuje się nagle, że medycy nie mają problemu z tym aby pomóc uchodźcom bez szczepien i testu, ale z polskimi pacjentami bez szczepien i testu już tak.

#neuropa nie protestuje przeciwko wpuszczaniu tylu niesprawdzonych i nietestowanych ludzi? A rozumiem, tylko Polaków męczyć testami, Ukraincy którzy sa bardzo slabo zaszczepieni to juz nie.

#europa #swiat #ukraina #rosja #wojna #polska #szczepienia #koronawirus #bekazcovidian #bekazlewactwa #fucklogic
  • 60
@Rejetn:

wydaje mi się jednak, że powinieneś poprosić opiekuna o pomoc przy rozmowie
może wtedy jako tako utrzymasz poziom

znam dane i statystyki z wielu krajów, również z takich, gdzie po przekroczeniu 80 % zapreparatowania (albo i więcej), notowano rekordy covidowych hospitalizacji oraz zgonów, i to jeszcze parę tygodni temu (Holandia, Hiszpania, Niemcy, Belgia, Izrael itp)
Polska miała w okolicach 55 % jak pamiętam oraz najgorsze wyniki nadmiarowych zgonów.
Cóż takiego
@kidi1:

kolego ja dość wcześnie się zorientowałem, że covid to medialny cyrk i im "dalej w czas" tym więcej dowodów na to jest
tym bardziej teraz wypominam ludziom hipokryzję, bo nagle ich dogmaty dwuletnie dogmaty przestały być ważne i sami je podważają, ale tylko w stosunku do Ukrainy, bo do Polaków to nadal obowiązują
@velmar: fake newsy i manipulacje z wykpu xddd ty juz tutaj się skompromitowałeś, a profesor Kuna przecież zachęcał do szczepień xdd ale pewnie wiedzę czerpiesz z powycinanych wrzut konfederacji, no i wykopu xd jesteś zwykłym kłamcą/pożytecznym, nie potrafisz sam zweryfikować najprostszych danych, jeszcze wrzucasz info o zakażonych, a oni nie mają znaczenia jeśli nie ma zgnów xdd

gdzie po przekroczeniu 80 % zapreparatowania (albo i więcej), notowano rekordy covidowych hospitalizacji oraz
Pobierz
źródło: comment_1645886212arDLD99lxyFYLGp1USlZNs.jpg
@Rejetn:

jak chcesz kontynuować dyskusję to najpierw obal te artykuły z wykopu, których moderacja nie określiła jako fejniusy
te z danymi z Polski oparte są na danych z Ministerstwa Zdrowia, gdzie tutaj fejk ?
rozumiem, że twoje dane i twoje interpretacje są wiarygodne ?
na jakiej podstawie tak twierdzisz ?
wiara to nie jest istotny element weryfikacji, którym się niestety posługujesz
@velmar: przecież cie zorałem xD to zwykłe manipulacje, np

https://www.wykop.pl/link/6446161/wykresy-i-tabele-danych-hospitalizacji-covid-19-w-ontario-kanada/

Z tego wynika, że za 50% hospitalizacji odpowiada 20% niezaszczepionych xdddd przecież to tylko potwierdza skuteczność szczepień matołku

Przeproś za manipulacje odnośnie ZGONÓW W HOLANDII, nawet nie jesteś kłamcą, tylko pożytecznym xDDDD

Pokazełem ci jak rozkładają się zgony wśród zaczepionych i niezaszczepoinych, a ty jak matołek bierzesz średnią, bo nie masz pojęcia, że statystyka jest kontrintuicyjna xD dajesz się manipulować najprostyszymi
Pobierz
źródło: comment_1645963877kQ3PsGduFkBSJO68Fnrzs3.jpg
@velmar: sam profesr Kuna zachęca do szczepień, taki matołków, jak ty, bo rozumie powyższy schemat, ty za to wolisz powycinane i zmanipulowane jego cytaty xD albo Kuna jest w spisku i uważa, że szczepienia są nie skuteczne, ale do nich zachęca? Xddd

Powinniśmy przekonywać do szczepień nie strachem, ale empatią wobec wątpliwości — powiedział w rozmowie z PAP prof. dr hab. Piotr Kuna, kierownik II Katedry Chorób Wewnętrznych UM w Łodzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Rejetn: japa tam i nie pyskuj. Nie wtrącam się w waszą rozmowę, komentuję jako osoba trzecia po prostu sobie czytająca i naprawdę dobrze się to zaoranie ciebie czytało. A te dalsze fikolki jakie robisz to niż w ogóle kwintesencja.
@Rejetn:

Potwierdza się stara prawda, że dzieciaka przy komputerze to trzeba pilnować.

Koluniu drogi, gdy szczepiono ludzi szczepionkami, to im więcej było zaszczepionych, tym mniej chorych.
po preparatach na covid jest dokładnie odwrotnie, co tobie już nie przeszkadza, a wręcz wg ciebie potwierdza to dobre działanie tych preparatów - to pierwszy fikoł.
Ministerstwo Zdrowia jeszcze nie tak dawno temu, podawało info "99% umierających na covid to nie zaszczepieni", teraz już podają
@velmar: to jest zwykłe kłamstwo xD przeproś za nie

gdzie po przekroczeniu 80 % zapreparatowania (albo i więcej), notowano rekordy covidowych hospitalizacji oraz ZGONÓW, i to jeszcze parę tygodni temu (Holandia, Hiszpania, Niemcy, Belgia, Izrael itp)


Teraz sie spłakałeś rzucając wymyślonymi danymi

Np z 20%/80% na 25/75, później było 30/70, a teraz już 40/60. To dalej pokazuje ich skuteczność ?


Co gdzie ja tak pisałem? XD odniosłem sie tylko do danych
@Rejetn:

nie mam czasu na przewijanie pieluch
nie umiesz czytać to nie wypłakuj się w internecie
wziąłeś dawki - chodź dumny jak paw i paszport sobie przyklej na czoło
ode mnie i mojej rodziny wara
@velmar: czekam na przeprosiny za zwykłe kłamstwo xD

gdzie po przekroczeniu 80 % zapreparatowania (albo i więcej), notowano rekordy covidowych hospitalizacji oraz ZGONÓW, i to jeszcze parę tygodni temu (Holandia, Hiszpania, Niemcy, Belgia, Izrael itp)


Zauwazyłem, że szury mają mnóstwo czasu, az do momentu orania ich własnymi argumentami xDD
@velmar: dalej nie przeprosiłeś za manipulacje podły kłamco xDD i co z profesorem Kuną, ktrórym wycierałeś sobie morde? XD
W Australii masz 44% ludzi z dawką przypominającą i teraz szurku najlepsze xd wystarczyło troche pogrzebać, żeby zweryfikować tę manipulacje, ale po co, jak ma się umysł 5 latka to nie trzeba xD W ogromnej większości ofiarami covid są osoby NIEZASZCZEPIONE, nie pasuje ci to?
Pobierz
źródło: comment_1645982561tVlg3Ibb88y0FQ6BfowGnS.jpg