Wpis z mikrobloga

Uchodźcom wojennym z Ukrainy trzeba pomóc - nie mam co do tego żadnych wątpliwości.
Ale po 2 latach robienia cyrku covidowego okazuje się nagle, że medycy nie mają problemu z tym aby pomóc uchodźcom bez szczepien i testu, ale z polskimi pacjentami bez szczepien i testu już tak.

#neuropa nie protestuje przeciwko wpuszczaniu tylu niesprawdzonych i nietestowanych ludzi? A rozumiem, tylko Polaków męczyć testami, Ukraincy którzy sa bardzo slabo zaszczepieni to juz nie.

#europa #swiat #ukraina #rosja #wojna #polska #szczepienia #koronawirus #bekazcovidian #bekazlewactwa #fucklogic
  • 60
@antyszur01: oficjalne dane, linki do badań, a nie przeklejenie z jakiś randomowych wpisów, bez źrodła xdd poza tym dalej popełniasz kretyński błąd, który tłumaczyłem wyżej, liczba zakażonych nie ma znaczenia, tylko liczba hospitalizacji xd gdybyśmy mieli 100% zaszczepionych i 2 zakażenia, to liczba zakażonych wśród zaszczepionych wynosiłaby 100% xd wątpie, że twoje zwoje to przetworzą, ale przynajmniej mozesz sobie wrzucić zmanipulowaną grafike z painta xd

Badania Oxford University Clinical Research Group
Pobierz
źródło: comment_1646999636QA7kjBGZRH4Bjugxqdn7LG.jpg
@antyszur01:

To nie są oficjalne dane


Są xD a nopów jest bardzo mało, ciezkich praktycznie nie ma

zamknięcie służby zdrowia doprowadziło do śmierci ponad 200 tys osób


Bzdura, otwarcie szpitali i brak lockdawnow spowodowałoby kulminacje hospitalizjacji z powodu covid i niewydolność służby zdrowia, która i tam była niewydolna

gdzie na grypę w latach np:2017-2018 chorowało więcej


Ile umarło, ile wymagało hospitalizacji?

na raka umiera więcej osób niż na covid


Ale rak
@antyszur01:

Krajowego Rejestru Nowotworów wynika,że rocznie diagnozuje się chorobę u prawie 170 tys. osób, umiera ok.100 tys.


No fajnie, ale jak ma się to do dyskuji? Gdzieś napisałem, że nie? Napisałem żebyś sobie tymi ludźmi nie wycieraj zaplutej mordy, bo to właśnie oni są najbardziej narażeni na covid
Nawet jakby na raka umierało milion osób, to nie miałoby znaczenia, bo nie jest to choroba zakaźna xd
Co innego nasza nieudolna służba