Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja mam takie uczucie ze cos mi tutaj nie pasuje?
Wszyscy ktorych zlapali to jakies stare kacapy, ktorzy mysla ze to sa cwiczenia...

Nie widze mlodych ruskich zolnierzy. Nie widze nowoczesnych broni... Samochody ruskich jezdza niezatankowane...

Czy to tylko moje warazenie ze to sa jakies podchody?

Chyba ze sie nie znam i faktycznie jest rozpierducha na maxa...

#ukraina #rosja #wojna
  • 31
  • Odpowiedz
@Wooferek: taka jest wielka armia wielkiej rosji. Liczby ładnie wyglądają na papierku, to w jakim stanie technicznym ona jest, widać właśnie na załączonym obrazku
  • Odpowiedz
@Wooferek: W akcjach desantowych i specjalnych pewnie walczą czeczenii i specnaz a w operacji lądowych rzucają młodych w starym sprzęcie. Ogólnie wyglądają rosjanie na trochę zdziwionych oporem Ukraińców i własnymi niepowodzeniami.
  • Odpowiedz
@Wooferek: myślę, że chcą tymi jeńcami obciążyć Ukraińców - to tak naprawdę sabotażyści mają się specjalnie poddawać bez walki i zrobić zwiad starym złomem który i tak poszedłby na żyletki
  • Odpowiedz
@Wooferek: Wojna to nie jest romantyczna rozgrywka, gdzie wszyscy są ekstra przygotowani, zwarci i gotowi. Sformowanie oddziału zdolnego do prowadzenia wojny to jest ogromna i diabelsko droga operacja logistyczna. Dziwisz się, że paliwa nie mają? Przecież jeden dzień funkcjonowania frontu to są MILIONY litrów paliwa dziennie. To wszystko trzeba zgromadziły, dostarczyć, rozdzielić itp., a na następny dzień powtórzyć.
  • Odpowiedz
Na pierwsze ataki nie wysyła się od razu całego wojska … myśle ze mogą jeszcze mocniej zaatakować po tym jak Ukraina się im stawia
  • Odpowiedz