Wpis z mikrobloga

@mayek tak ale co do uchodźców, ludzie którzy uciekają z Ukrainy to są prawdziwi uchodźcy, kobiety, dzieci i osoby starsze . Niestety mężczyźni w sile wieku którzy są roszczeniowi dla mnie uchodźcami nie są. Uchodźca jest wdzięczny za każdą podkreślam każdą pomoc... Ci mężczyźni którzy szturmowali granice byli tylko bronią w rękach kartofla śmierdzącego onucą
@mickpl: Kompletnie nie mam z tym problemu. Mam małe mieszkanie, mieszkam sam, to nie są warunki do zycia dla jakiejs rodziny, wiec nie jestem w stanie przyjac nikogo do siebie, no chyba ze by im to nie przeszkadzało. W moim miescie są organizowane zbiorki wszelkiej maści, odzież, srodki czystości itd.
To naprawdę nic takiego aby się dorzucić. Gdy wrócę z delegacji to zgłoszę się do wolontariatu.

Ci ludzie potrzebują pomocy, ich
Ci mężczyźni którzy szturmowali granice byli tylko bronią w rękach kartofla śmierdzącego onucą


@nemiroff90: Ja się z Tobą w tej sprawie w pełni zgadzam. Dlatego pisałem że "według tych ludzi" czyli celebrytów czy polityków Państwo Polskie działało nieprawidłowo. To nie było moje zdanie.
@stray_dog tak genetyki. Człowiek to też zwierzę, samice wybierają zazwyczaj lepsze geny dla swojego potomstwa ¯_(ツ)_/¯ cytując klasyka „gdyby to było złe to Bóg by inaczej świat stworzył” ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@stray_dog ale przecież tam są kobiety, są w opiece medycznej, stoją nawet z bronią. Według Ciebie kobieta która ma dwójkę małych dzieci powinna je zostawić i iść walczyć? Możemy mamy inne pojmowanie świata ale to nie znaczy że w ogólnym rozrachunku masz rację, ba nawet ja mogę jej nie mieć. Każdy pojmuje świat jak chce i każdy ma swoją rację. Jeśli Cię nie przekonują moje argumenty, przykro mi, twoje w moja stronę