Wpis z mikrobloga

Dziś lub jutro zajmą stolice Ukraińską - jedyne co Ukraina będzie mogła robić to partyzantkę napie*dalać...

Polska za to piękny przykład - jesteśmy ROZBROJENI jak pi*dy - większość facetów nawet na oczy broni prawdziwej nie widziała... ale za to zajęcia z LGBT i edukacja seksualna jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powinniśmy się obudzić i czas najwyższy wprowadzić zajęcia sportowe chociażby ze strzelectwa w szkołach - jak komuś się wydaję że 21 wiek i wojna to przeszłość to macie przykład.

#oswiadczenie #polska #ukraina #rosja #pis #wojna #strzelnica
Pobierz
źródło: comment_1645787840JZrLz8uLwdm5M9DZiLS63W.jpg
  • 15
Zajęcia sportowe jak najbardziej są, ale to mocno sporadyczne. Wychowawca mojej klasy i nauczyciel historii sam zabierał dzieciaki na strzelnicę i turnieje w ramach organizowanych zajęć pozalekcyjnych. Poziom liceum. Tutaj dużo chyba zależy od samej szkoły, chęci no i skądś trzeba np. same wiatrówki mieć. Mój nauczyciel użyczał prywatnych.
Dalej funkcjonują LOKi? Pamiętam jak jeszcze 10 lat temu z kumplami należeliśmy do koła strzeleckiego, w zasadzie z ulicy przyjmowali za śmieszne 5
co w moim poście jest nieprawdą ? :) czekam


@Reinspired: Na co czekasz? :) bo powinieneś na leczenie.

Gdzie napisałem, że coś jest nieprawdą? Jeśli już to obstawiam, że fragment z zajęciami LGBT. Nawet jeśli są to są tak samo popularne jak te ze strzelania z broni palnej. Bo o ani jednych ani drugich nic nie słychać. Masz przepalony łeb jakimś prawackim ścierwem