Wpis z mikrobloga

Towar pryma sort już gotowy! Jeśli chcesz pokazać ostateczną wyższość nad somsiadem, złapać najlepsze promocje na harnasia albo zapewnić passatowi przebieg >500k - oto jest medalion dla Ciebie!

Druk żywiczny 0.03, malowany, lakierowany, kryształki w oczach, łańcuszek ok. 60cm długości z zapięciem. Poszczególne egzemplarze mogą się nieznacznie różnić w zależności jakie materiały akurat udało mi się dostać.

Chętnych zapraszam na PW (póki co mam jeszcze 5 sztuk) :)

#druk3d #gerardblenduje #wiedzmin #heheszki #nosaczsundajski
GerardZRumii - Towar pryma sort już gotowy! Jeśli chcesz pokazać ostateczną wyższość ...

źródło: comment_1645786218abC0h8NUxxiIn2yvSlyldD.jpg

Pobierz
  • 32
Ostatnio więcej roboty miałem i zapomniałem opisać jak wyglądała transakcja z mirkiem @Gerard_Z_Rumii. Zamówienie dotarło szybko i bez uszkodzeń, jedyny minus to jak odbierałem, paczkomat trząsł się niemiłosiernie, zupełnie jakby miał się rozdupcyć a w tle słychać było ujadanie halyny. Nie dziwi mnie to bo paczkomat zawierał dwa nasycone mocą Janusza amulety tak potężne ze obajtek ze swoją marżą na paliwo nie jest w stanie ich okiełznać. Jeden oddałem bratu a
dac14 - Ostatnio więcej roboty miałem i zapomniałem opisać jak wyglądała transakcja z...

źródło: comment_1655109317CBdU6Bp8mfitxBnR40jMgc.jpg

Pobierz