Wpis z mikrobloga

Swoją drogą WOT odgrywa dużą rolę w konflikcie lokalnym. Teraz już nie ma bitw na polach. Są grupy, które bronią swoich dzielnic ręcznymi wyrzutniami rakiet. Wot Ukraiński przekształci się potem w partyzantkę, która będzie myślę dość skuteczna.
#ukraina #wojna #rosja
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jergen: lol co? kakaowcy p------------ą budżet dzięki ruskiemu macierewiczowi, jak tam program miecznik, łodzie podwodne, helikoptery, drony, gdzie są patrioty?
  • Odpowiedz
@Don_Hollywood: wot p----------a budżet na niepełnosprawnych weekendowych żołnierzyków, zabierając środki potrzebne na sprzęt dla wojska polskiego

ty jesteś ruską onucą, tak samo jak umoczony macierewicz
  • Odpowiedz
@Hylfnur gościu WOT to 3% budżetu Monu ale oczywiście o tym nie wspomnisz. a przypominam że jest to 30 tys ludzi dodatkowego wojska które jest ciągle formowane a uzbrojenie kompletowane
  • Odpowiedz
@zbyszko17: sprawdź sobie budżet mon jeszcze raz, a potem wróć i powiedz mi że CAŁOŚĆ pieniędzy i środków pochłanianych przez WOT to 3% budżetu, to raz.

A z szacunku dla żołnierzy i historii proszę nie nazywać kakaowców wojskiem, dziękuję.
  • Odpowiedz
@Hylfnur sprawdziłem i nadal wychodzi mi że wot to kilka procent wydatków spośród pieniędzy przeznaczonych na wojsko. A z szacunku do siebie nie wymądrzaj się wypisując o formacji o której masz pojęcie z internetu
  • Odpowiedz
@zbyszko17: to jesteś wspaniałym analitykiem że nie uwzględniasz sprzętu zabieranego wojskom operacyjnym i przekazywanego kakaowcom. A ten sprzęt to za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°) A dolicz jeszcze ile wojsko ma płacić przedsiębiorcom za absencje i pensje wotowców w ramach rekompensat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz wojsko się zasłania że czynna służba i nie musi, ale w końcu zapłaci. To się nazywa
  • Odpowiedz
@Hylfnur powiedz mi w jaki sprzęt wojsko WOT zabrał operacyjnym. Jakim cudem mają uciekać na l4 skoro nikt z WOTu na patrolowanie z przymusu nie jeździ bo jest wystarczająca ilość chętnych. Ludzie sobie urlopy biorą z pracy żeby jeździć na powołania także wyrównania to jest wielki c--j jeśli chodzi sumę jaką pracodawcy płaci wojsko. Poza tym pamiętaj że większość szkoleń jest weekendowo. Co ty mi p--------z że utrzymanie wotowca jest droższe
  • Odpowiedz