Wpis z mikrobloga

Cześć,

Poszukuję elektronicznego wizjera z funkcją nagrywania po wykryciu ruchu, ale wymogiem jest, aby z zewnątrz wizjer wyglądał jak zwykły judasz.

Przeglądając te cuda techniki na allegro i Ali, widzę, że jeżeli jest funkcją nagrywania, to dopiero po naciśnięciu guzika, ale tu już wizjer nie wygląda standardowo.

Myślałem już, żeby kupić jakiś używany rejestrator samochodowy z funkcją parkingu i przerobić go trochę, a mianowicie przełożyć sam sensor nagrywania do wizjera.

Może przed tym rzeźbieniem ktoś z Was poleci mi już gotowy wizjer z taką funkcją nagrywania po wykryciu ruchu?

Budżet to około 300 zł. Nie zależy mi na wi-fi, nagrywaniu w chmurze. Wystarczy mi zapis na SD.

Zamierzam użyć go w mieszkaniu w bloku.

#pytanie #elektronika #cctv #monitoring
  • 5
@hochland: ogólnie jak chcesz to dobrze zrobić to instalujesz kamerkę zamiast judasza i kablem do jakiegoś mini rejestratora to ciągniesz. wtedy masz pelna detekcje ruchu, duzy dysk i zdalny podglad.
Poszukuję elektronicznego


@hochland: > Poszukuję elektronicznego wizjera z funkcją nagrywania

@hochland: Z autopsji - najlepiej sprawdziła się kamera XIAOMI HOME SECURITY CAMERA BASIC + wydrkukowana w 3d obudowa + wymiana obiektywu - działa ze zwykłym judaszem, jest wifi i wykrycie ruchu + apka xiaomi home.

Niestety wymagało trochę kombinowania, ale nie ma nic lepszego.