Wpis z mikrobloga

@BrakWolnegoLoginu: ci po lewej to naukowcy którzy chcieli opowiedzieć o nadchodzącym kataklizmie, na którego uniknięcie wciąż są szanse. Ci po prawej to prezenterzy których nie obchodziła żadna prawda tylko wypełnienie programu tak, aby osiągnąć cel - program ma być dobry do śniadania, dawać pozytywny wydźwięk i tylko to ma się liczyć
  • Odpowiedz
Czemu Cię dziwi, że to przeszło na Netflixie? Nie przypominam sobie żeby Netflix promował w swoich produkcjach denializm


@ZiobroTyPrzestan: to bardzo uproszczona perspektywa. Myślę że raczej chodzi o to, że to fundamentalnie produkcja kontrkulturowa, a Netflix jest tej kultury ogromnym propagatorem.

Mnie to osobiście nie dziwi, bo o ile Netflix ma swoje paskudne, pudelkowe oblicze to jest na nim też mnóstwo wartościowych treści dla tej garstki odbiorców którzy chcą z
  • Odpowiedz
Swoją drogą to mega film


@RitmoXL: W czym ten film jest mega? W 90 min płaczu, dlaczego nikt nie zwraca uwagi na meteoryt? xD W tym filmie od początku do końca nic się nie zmienia. Zauważyłem, że ten film wywołuje w ludziach jakieś emocje w stylu "mam 14 lat i to jest głębokie" xD
  • Odpowiedz