Wpis z mikrobloga

@masz_fajne_donice: no, jest dobrze na całe 3 dni. Jak kurz opadnie to znowu wróca trolle krzycząc WOŁYŃ! UPA! Non stop te wysrywy tutaj czytam, od lat. Ja wiem od kogo wy są, s--------y. Jakoś nigdy nie krzyczycie Katyń.
  • Odpowiedz
@dawid-adamsky: Dlaczego Białoruś nie pomogła xD Ty jesteś upośledzony? Wiem że to zagrywka Putina, co nie oznacza że nie mogliśmy tym ludziom w jakikolwiek sposób pomóc, tak samo jak nie mamy OBOWIĄZKU pomagać Ukraińcom a pomagamy. Myślałem że powinno pomagać się każdemu potrzebującemu a nie tylko tym wyselekcjonowanym po kolorze skóry/pochodzeniu itd.
  • Odpowiedz
TVNy Onety się zawsze p------------y że Polacy niegościnni i nie chcą uchodźców przyjmować.

Jakoś k---a nie widzę. Zero oporu w społeczeństwie. Wszyscy chcą pomóc.


@masz_fajne_donice: Mam wyszukać jak wykopki plują na pomysł pomocy uchodźcom?
  • Odpowiedz
Mam wyszukać jak wykopki plują na pomysł pomocy uchodźcom?


@void1984: wykopki to nie zawsze Polacy. Natężenie Ruskich troli w całym internecie wzrosło o kilkaset procent.
Daj Polaków którzy tak twierdzą i nie są wyśmiani przez ogół społeczeństwa.
  • Odpowiedz
tak samo jak nie mamy OBOWIĄZKU pomagać Ukraińcom a pomagamy. Myślałem że powinno pomagać się każdemu potrzebującemu a nie tylko tym wyselekcjonowanym po kolorze skóry/pochodzeniu itd.


@trappedkite: Mamy obowiązek. Z resztą wtedy NIE było podstaw do pomocy

@dawid-adamsky: Dlaczego Białoruś nie pomogła xD Ty jesteś upośledzony?


@trappedkite: Przecież gdyby pomagała to oni by się na granicy nie pojawili.
  • Odpowiedz
@void1984: To nie argument. Bo mówimy o wykopie gdzie anonimowo loguje się każdy. Nie odrzucam już prawdziwości osób na fb albo publicznych na twiterze czy insta.
Gdybym odrzucił ich polskość wtedy miałbyś rację.
A na wykopie to większość zielonki albo oczywiste ruskie trole od początku działalności skupiające się na tym 99% postów.
  • Odpowiedz
Twierdzę, że nie brakuje idiotów, którzy nienawidzą uchodźców jeszcze sprzed ataku na Ukrainę. Wystarczy czytać komentarze sprzed 2022.


@void1984: Ale robią to tylko anonimowo?
Moja rodzina pochodzi w 50% z Wołynia i też nienawidzę tamtych Ukraińców którzy to zrobili i przejawów pochwały do tego.
Ale to różnica krytykować Ukrainę za banderyzm a chwalić za chęć wolności, demokrację i walkę z Rosją.
Naprawdę można mieć bardziej złożoną opinię niż kocham/nienawidze cały
  • Odpowiedz