@niegramwwowa: 20km korka to juz jest najmniejszy problem mi się wydaje.
Nie ukrywam, ze już miałem pomysł żeby samemu po nie jechać, bo wjechax powinienem wjechać, wypuścić też by mnie wypuścili (ojciec, mąż pewnie by wjechal, ale nie wyjechal) ale rodzina powiedziala, ze chyba mnie p------o.
@k4rolex: niestety nie jestem w stanie pomóc. ale zapytam tak z ciekawości czy ukraina jest na tyle sparaliżowana lub nieucywilizowana że nie ma tam jakichś busów rejsowych lub nawet taksówek żeby podjechać pod granicę i przejść pieszo? Jak patrzę na mapę to są dośc blisko granic UE.
@danieldan: niektórzy w takich sytuacjach zapadają się pod ziemię co jest uzasadnione, a busy jeśli jeżdżą to tylko w jedną stronę i po fafnaście osób w środku
@danieldan: dziś nie bylo szans na cokolwiek, jutro od rana będą kombinowaly, z dwójką dzieci w tym roczniakiem nie jest to takie łatwe. Niby niedaleko, ale google maps pokazuje 4.5h drogi
źródło: comment_1645746959TETVgyPGycPmFf4N2ao6O4.jpg
PobierzNie ukrywam, ze już miałem pomysł żeby samemu po nie jechać, bo wjechax powinienem wjechać, wypuścić też by mnie wypuścili (ojciec, mąż pewnie by wjechal, ale nie wyjechal) ale rodzina powiedziala, ze chyba mnie p------o.
Komentarz usunięty przez moderatora
Niby niedaleko, ale google maps pokazuje 4.5h drogi
Może spróbuj tu:
źródło: comment_1645748266HWu11v425kDjCV7NKOmUhy.jpg
Pobierz@k4rolex: jednak rodzina czasem na coś się przydaje xD