Wpis z mikrobloga

Powoli znikam z wykopu, ogółem wszystkim radzę unikać wykopowego blackpillu - jest to nakręcająca się nagonka pełna żółci i toksyczności, która do niczego nie prowadzi. Używają skrajnych przypadków i baitów jako dowodów, by następnie bluzgać wszystkich i zwalać winę z siebie.
Czuję się mentalnie i psychicznie całkiem dobrze - sport, dieta i praca pozwoliły odzyskać jakąś równowagę. A w takich stanach te tagi i treści brzmią odrażająco.
Z minusów wciąż kocham ex, tutaj nie ruszyłem, ale to wiedziałem, że jak się zakochałem, to w moim przypadku to kaplica. Ale da się korzystać z innych plusów życia(i nie, ONS i FWB to nie jest).
Jedynie co mnie gnębi i nie daje spokoju, to czemu mnie odbanowała, nad tym się zastanawiam, nie dość, że więcej niż cokolwiek warte(bo tutaj ten czas to 9), ale sporo więcej niż jest zdrowe.
Ale i do tego się przyzwyczaję, i odpuszczę te bezcelowe rozmyślania.
A tak to co dalej robić ze swoim życiem wiem - trenować, trzymać dietę i tracić wagę, skończyć remont mieszkania i nauczyć się rosyjskiego(teraz to aktualne jak nigdy)

#blackpill #przegryw #samotnosc #depresja #wychodzimyzprzegrywu #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami
  • 22
  • Odpowiedz
@HFL-przed-30: trzymaj się.
10 minut Twojego życia jest więcej warte niż suma żyć wszystkich odrzuconych przez społeczeństwo.
A ten tag jest toksyczny tylko dlatego, że bardzo dokładnie odzwierciedla poziom życia kogoś na dnia.
  • Odpowiedz
A ten tag jest toksyczny tylko dlatego, że bardzo dokładnie odzwierciedla poziom życia kogoś na dnia.


@sqlserver: Z tym się zgodzę. Człowiek jak jest na dnie doskonale się na nim odnajduje, dlatego właśnie na niego trafiłem.
Ale to trzeba pracować, szukać jakiejś drogi na powierzchnię i potem nią podążąć,
Jeśli to co piszesz, jest prawdą, to życzę Ci jak najlepiej. Naprawdę jest u Ciebie szansa na zmianę myślenia, świata nie zmienisz,
  • Odpowiedz
a jak terapia nie daje efektów, jestem sam jak palec i mam problem, żeby pójśćdo innej, lepiej płatnej pracy i gniję10 lat w pokoju z rodzicami? ehh jak wyjśc z tego bagna, samemu nie daję rady.


@smallboobslover: Nie wiem, nie jestem Bogiem, nie znam wszystkich odpowiedzi, ani nawet nie znam Ciebie.
Terapia nie każdemu pomaga, nie zawsze jest rozwiązaniem. Jakbym wiedział jak pomóc, powiedziałbym Ci
  • Odpowiedz
@HFL-przed-30 na tagu masz mase gymceli trzymających michę z bf <10% i niezłymi totalami. Jak kiedys do tego dobijesz to zdasz sobie sprawę ze silownia to nie wszystko i nie rozwiaze to twoich problemow. Zreszta po co ja sie mecze odpisujac trollowi.
  • Odpowiedz
A tak to co dalej robić ze swoim życiem wiem - trenować, trzymać dietę i tracić wagę, skończyć remont mieszkania i nauczyć się rosyjskiego(teraz to aktualne jak nigdy)


@HFL-przed-30: jak napisał kolega @ropemaxxer. Siłownia gówno zmienia, dopóki nie zrobisz sylwetki jak Szymon Łada. Ja jestem tego najlepszym przykładem. Mam takie same powodzenie mając 10% bf, jak wtedy kiedy byłem przeciętnym lekko- ulańcem, z łapami jak berlinki
  • Odpowiedz
na tagu masz mase gymceli trzymających michę z bf <10% i niezłymi totalami. Jak kiedys do tego dobijesz to zdasz sobie sprawę ze silownia to nie wszystko i nie rozwiaze to twoich problemow. Zreszta po co ja sie mecze odpisujac trollowi.


@ropemaxxer: pokaz jednego.
Zresztą właśnie rozwiązała, bo treningi wróciły mi wole życia i dają przyjemność
Ja nie robię tego, bo szukam seksu, ja go mogę łatwo znaleźć, pewnie nawet dzisiaj.
  • Odpowiedz
@HFL-przed-30: To że wypoki nie rozumieją na czym polegają pewne pojęcia którymi sami się posługują dowiedziałem się już dawno więc nawet nie będę dalej ciągnął tej dyskusji.
w skrócie: nie. redpil to nie jest to jest to samo w treści, różnica jest w sposobie wyrażenia
Redpill to samoroswój dla siebie samego, świadomość mechanizmów zachodzących w ludziach w tym jak działają związki i kobiety tymsamym NIE simpienie i nie spermienie a jedynie
  • Odpowiedz
@HFL-przed-30: Więc jśli ci chodzi o to że redpillowcy próbują przekupić kobiety to po prostu jesteś w błędzie bo to nie są redpillowcy tylko bluepillowcy nazywający się redpillowcami. Chyba proste?
  • Odpowiedz