Wpis z mikrobloga

Pamiętam, że kiedy jechałem adoptować mojego kociaka, całą drogę zastanawialem się czy to dobry pomysł. Teraz mieszka już z nami ponad 2 miesiące. Nie przypuszalem, że kociak może się aż tak przywiązać, że będzie po kilka razy dziennie przychodził pospać na kolanach, wieczorem przed spaniem poleżeć na łóżku czy nawet chodził za mną gdy idę do toalety czy wziąć kąpiel ()

#pokazkota #koty
pepepanpatryk - Pamiętam, że kiedy jechałem adoptować mojego kociaka, całą drogę zast...

źródło: comment_1645641632sNU9IjOuglnzkSERMMEUCD.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@pepepanpatryk: Dlatego, że kotki to najwspanialsze zwierzątka na świecie i cały budżet pfizera i moderny powinien być przekierowany na opracowanie szczepionki na alergeny kota, żeby każdy mógł się cieszyć tym cudem natury ()
  • Odpowiedz
  • 0
@furcio Ja jak pojechałem zobaczyć kotki to myślałem, że sobie oczy wydrape a z nosa mi leciało jak z kranu. Później jeszcze z 2-3tyg w domu kataru i swędzenia oczu i przeszło uczulenie :) Kiedyś na Malcie jak glaskalem bezdomne koty których tam mnóstwo to pokrzywki dostałem, dziwne bo tyle lat nie miałem uczulenia na sierść a potem nie wiadomo skąd się wzięło.
  • Odpowiedz