Wpis z mikrobloga

@utede: aha czyli płacę za coś co wszędzie jest standardem i jest za darmo XD
No właśnie po to sypię kasą by dostać jakieś gry w które można grać, a nie jakieś gówna których nikt nigdy nie kupił....
Fakt, że dają jakieś AAA z raz w roku, ale wygląda to tak, że już każdy w tą grę grał bo albo kupił, albo dostał od kumpla, albo nawet trzyma płytę z taką
płacę za coś co wszędzie jest standardem i jest za darmo XD


@blackmilk: gdzie jest granie multi za darmo wszędzie? Bo na pewno nie u MS bo to xbox jako pierwszy wprowadził płatnego neta. Chyba że porównujesz z PC to owszem- net jest za darmo, ale za to gry kupujesz na zawsze, a na takiej konsoli kupujesz sobie gierkę za X złotych, przechodzisz i odsprzedajesz z x - 10% a często
@utede: co to za #!$%@?... XD
Nawet na ps3 był multi za darmo.
Typowy skok na kasę i podpięcie do tego bonusa w postaci gówno gier XDDD

Twoja wypowiedź brzmi "może i wyruchali mnie w dupę, ale użyli wazeliny - no kto niby używa wazeliny? no kto? Było super!"

Nie dość że płacisz za sprzęt, płacisz za gry które są droższe o 30% niż na pc, to jeszcze dajesz się ruchać
@Grubyzaur: a co ty pierdulisz. Remaster któregoś CODa był spoko i zagrałem w grę której bym nie kupił i nadal bym nie kupił czyli Horizon zeron dałn. W sumie to 160zł za te dwa tytuły to i tak wiele za dużo... no ale.
@blackmilk ja tam na plusa nie narzekam, ograłem Detroita, teraz skończyłem God of Wara, raz na jakiś czas odpalę Dirta, a w kolejce czeka na mnie jeszcze Lego DC Super-Villains, tlou, Bloodborne, Monster Hunter World, FFXV, Ratchet z 2016, Fallout4, Until Dawn, Uncharted4, Until Dawn i 2 części Persony V, więc w moim przypadku raczej koszt rocznej subskrypcji się zwraca ;)