Wpis z mikrobloga

Mirki prosta sprawa. #!$%@?ą mnie od jakiegoś czasu mięśnie pleców oraz szyja/kark. Jest to uwarunkowane w 99% od #!$%@? trybu życia i spania z zadużą ilością poduszek. Chciałbym się doradzić co stosowaliście w takim przypadku i co wam pomogło? Na razie chciałbym wykluczyć, że to jakaś choroba i na razie odpuszczam jakiegoś fizjo i profesjonalne masaże. Na początku po najmniejsze lini oporu - jakieś leki, maście, specyfiki, wynalazki i proste ćwiczenia. Może pomoże i nie będę musiał od razu wydawać hasju na profesjonalistę.
#medycyna #lekarz #fizjoterapia
  • 17
Na razie chciałbym wykluczyć, że to jakaś choroba i na razie odpuszczam jakiegoś fizjo i profesjonalne masaże. Na początku po najmniejsze lini oporu - jakieś leki, maście, specyfiki, wynalazki i proste ćwiczenia. Może pomoże i nie będę musiał od razu wydawać hasju na profesjonalistę


@H4RRI3R: Jak już to najpierw fizjo, masaże i ćwiczenia, a potem ewentualne leki.
@H4RRI3R: poduszka ortopedyczna ale ostrzegam że taka poduszka nie jest tania, na takie za 100, 150zl nawet nie zwracaj uwagi, co najmniej 400. Wiem co mówię bo trochę tego przerobiłem, te tańsze to gówno i w dodatku szybko się odkształcają
@H4RRI3R: Ja używam YOKO ONSEN
Tylko z tymi poduszkami to jest trochę bardziej skomplikowana sprawa bo są różne rodzaje, są poduszki profilowane, poduszki z efektem pamięci, żelowe, nie potrafię ci doradzić która będzie lepsza ja doszedłem metodą prób, używałem różnych po prostu. Może w jakimś sklepie medycznym będą umieli doradzić jaka dla ciebie będzie odpowiednia
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@H4RRI3R: ja mam onsen asana, myślałem, że się jakoś przestawie na spanie na plecach, ale jeszcze ani razu nie udało mi się tak zasnąć. Ale spanie na boku jest spoko, nie trzeba żadnego jaśka pod głowę.
@Sotha: Mam dziwną awersję do fizjo. Tzn nie wszystkich ale wydaje mi się, że ciężko znaleźć dobrego. To jest zawód, do którego według mojej wiedzy nie trudno się dostać. Obawiam się, że źle trafię i w skrócie usłyszę to co sam wiem. Źle pan śpi, więcej ruchu, idź na siłownie. Potem masaż, który pomoże na 2 tygodnie i cyk 200 zł. Będę musiał sporo poszukać żeby mnie nie wydymał. Mieszkam w
@alegoraco: no właśnie dla mnie spanie na plecach to patologia i mam #!$%@? nawyk bez którego nie usnę. Muszę mieć jaśka i rękę pod nim:) Dotychczas spałem na takie dużej standardowej poduszce i dwóch jaśkach. Chyba o wiele za wysoko. Teraz zredukowałem do samych jaśków