Wpis z mikrobloga

@WilecSrylec: No ja właśnie nie wiem dlaczego sobie to zrobiłem i polazłem na magistra dalej. Ale został ostatni semestr, jak i sama praca, na temat na którym się kompletnie nie znam, ani nie chcę zdać, tylko profesorowie na infie mają dziwne fanaberie proponowania tematów z SI, które na studia jest ledwo poruszane. Tylko głupio się teraz wycofać, jak tak blisko końca.
Choć za psychiatrów mogliby zwracać kasę ʕ
@WilecSrylec: Niestety nie mogę powiedzieć ci co jest lepsze, a co gorsze. Ja chwilowo i studiuję i pracuje w zawodzie, choć nie do końca w tej karierze co bym chciał, ale szedłem gdzie mnie chcieli. Nie wiem jak u ciebie jest z magistrem, na ile jest on wymagany do pracy i kariery/awansów. Informatycy niby nie muszą, ale ten magister potrafi otworzyć drzwi trochę szerzej.
Z moich znajomych ze studiów to raczej
@XanderPLXE: Dokładnie taki jest plan, zacząć studia i rozglądać się za robotą, chociaż przy 30h zajęć będzie ciężko to połączyć. Inną opcją jest zdać ile się uda, w wakacje robota i dziekanka, a potem skończyć magistra już pracując, bo to w zasadzie jeden semestr i praca magisterska