Wpis z mikrobloga

Prawicowi liderzy na świecie zachwalają i bronią Rosji kiedy Lewicowi i Liberalni nakładają na nich sankcje. Opiniotwórczy antyszczepionkowcy mieszali ludziom w głowie swoim bełkotem przez ostatnie 2 lata, a teraz wyciągają transparenty popierające Rosje. Widać jak na dłoni kto gdzie stoi.

#ukraina #rosja #wojna #bekazprawakow
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheArt: W czym mieli racje ? Link do YouTube nie jest argumentem trzeba być totalnym idiotą aby nie umieć czytać statystyk - ach oszukane - czy ta paranoja nie przypomina niudolnej propagandy rodem ze wschodu?
  • Odpowiedz
@TheArt: Słuchaj dalej Rosyjskich piesków Putina kto miał racje, a niedługo będziesz odbierał prawa wyborcze swojej kobiecie

@Nolimit: To się możesz odnieść do samej pierwszej części i mi wyjaśnić o co chodzi że ten z demencją Biden i lewak Macron chcą sankcji a Le Pen i Trump robią laske Putinowi
  • Odpowiedz
@I_am_the_liquor: Wydaje się, że konserwatyści, którzy mają interesy z Putinem (jak Le Pen) przemilczają działania putinowskiej Rosji, bo liczą że ugrają coś na brutalnym pragnatyźmie
  • Odpowiedz
W czym mieli racje ?


@mrgcypher: No nie wiem, może w tym że skoro szczepienie nie przerywa transmisji wirusa to szczepienie ogółu populacji jest bez sensu? Albo w tym że rządy wciskają ludziom ściemy na temat skuteczności szczepionki? Albo w tym że jednorazowe szczepienie daje jedynie krótkotrwałą ochronę i trzeba będzie się szczepić regularnie co kilka miesięcy by mieć status zaszczepionego?
  • Odpowiedz
  • 15
Opiniotwórczy antyszczepionkowcy mieszali ludziom w głowie swoim bełkotem przez ostatnie 2 lata, a teraz wyciągają transparenty popierające Rosje


@I_am_the_liquor A mnie do tej pory r---------a jak kilka tygodni temu ulubiony czarmander szurów okazał się kacapskim trollem xD Jak mu było, goncośtam?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
To że mieszasz oś podziału gospodarczego prawica-lewica, do sankcji i szczepionek, szkoda gadać,

@Nolimit: to jest celowe działanie, pokazywanie jakichś absurdalnych porównań i wyciąganie z nich jeszcze bardziej absurdalnych wniosków.
  • Odpowiedz