Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ma przyjść niedługo do mnie przesyłka o wadze 55 kg. Zastanawiam się czy sam ją wtargam na 4 piętro. Ogólnie nie jestem słaby, ale nigdy nie chodziłem na siłownię, a ciężkie rzeczy, które targałem nie wiem ile ważą. Dlatego zastanawiam się czy nie będzie mi potrzebny ktoś do pomocy. Co myślicie? Normalny, zdrowy facet wniesie sam 55 kg paczkę na 4 piętro?

#silownia #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62154cb035706f4419860b53
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Given: ja to rozumiem, po loginie wypowiedzi możesz sprawdzić powyżej. To jakiś Mirek filozofować zaczął, że on by nie podnosi lutego za 20zl, to dzieci, albo banany, albo 15k programisty, nie ogarniają tego co napisałeś dam teraz, że przy 3 osobach dziennie gdzie by wpadło po 20/50zl, można sobie te 60zl dorobić, a w skali miesiąca zrobi to fajny bonus.
  • Odpowiedz
TrzeźwaKrowa: @pozytywny_gosc: haha this this. rozwalajace jest tez gadanie koksów o funkcjonalności ćwiczeń takich jak martwe czy przysiady. No super funkcjonalne sa przysiada na bank w zyciu codziennym dzwigasz 100kg na plecach. Nie wiem skad te feteszyzowanie przez gymceli wielostawów typu martwe czy przysiady, łatwo możesz nabawić sie poważnej kontuzji, a przeciez i tak i tak 99% ludzi cwiczy tylko dla wygladu typu bic klaca i plaski brzuch to
  • Odpowiedz
TrzeźwaKrowa: @pozytywny_gosc: haha this this. rozwalajace jest tez gadanie koksów o funkcjonalności ćwiczeń takich jak martwe czy przysiady. No super funkcjonalne sa przysiada na bank w zyciu codziennym dzwigasz 100kg na plecach. Nie wiem skad te feteszyzowanie przez gymceli wielostawów typu martwe czy przysiady, łatwo możesz nabawić sie poważnej kontuzji, a przeciez i tak i tak 99% ludzi cwiczy tylko dla wygladu typu bic klaca i plaski brzuch to nie
  • Odpowiedz
W poprzednim tygodniu, w czwartek "wniosłem" w całości złożone biurko 160x70x75 o wadze 80kg (gruby blat dębowy). Dobrze, że mam windę, bo bez niej to płakałbym przed schodami XD Gdybym miał drugi raz wybrać, żeby wnieść je samemu, a zapłacić 120zł, to wzniósłbym je sam drugi raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz