Wpis z mikrobloga

@magnat32: Teraz to bym te dziwkę szatana zajechał psychicznie. Gdzie są wszystkie feministki jak potrzeba wsparcia? Tutaj już się nie polansują za bardzo, bo zbroja obsrana.
  • Odpowiedz
@magnat32: nie wolno protestować bo potem jakiśdzban będzie pisał przy kazdym wydarzeniu "a gdzie jest teraz" xDDDDD


@szybki_zuk bo są sprawy ważne i ważniejsze. Nie powiesz mi, że śmierć jednego ćpuna która wywołała zamieszki i grabieże sklepów są ważniejsze od grabieży części państwa i w razie wojny śmierci wielu ludzi, którzy chcą uczciwe zarabiać, a nie tłumaczyć, że przecież i tak ubezpieczenie wszytko pokryje. Czy nielegalne przekraczanie granic na
  • Odpowiedz
@uriel_ck: nie, to tak nie działa xD Nikt za nic by się nie mógł wziac poza 1 najwazniejsza sprawą xD
Ma np. nie być ludzi dbających o przyrodę albo ładne miasta i setki innych rzeczy bo wszyscy mają wtedy obowiazek zajmować się też kazda mozliwa wojną i chorobą?

Media już tak ci sprawowały mózg, że nie widzisz różnicy.


@uriel_ck: to tobie prawacka propaganda sprawała mózg tak, ze lykasz
  • Odpowiedz
@szybki_zuk Ma np. nie być ludzi dbających o przyrodę albo ładne miasta i setki innych rzeczy bo wszyscy mają wtedy obowiazek zajmować się też kazda mozliwa wojną i chorobą?

Serio nie ogarniasz? Każdy może robić co chce, ja tylko wytykam hipokryzje (?)- nie, w sumie to nie jest hipokryzja. To celowe działanie przez "gwiazdeczki" przy akompaniamencie braw ludzi którzy nie rozumieją, że czyjąś krzywda robią sobie reklamę. Serio każdy może robić co chce, ale jak wychodzi baba która jest w praktycznie każdym strajku i tak wielce się wszystkim martwi, ale jak zaczyna się temat wojny, to żadna świnia nawet nie wyrazi niepokoju, bo #!$%@? temat nie jest trendy.
Właśnie w takim świecie żyjesz, w świecie w którym najważniejszy jest trend, moda i kopiowanie jeden od drugiego.

juz nie mówiąc o tym, ze te hasełka nawet nie mająpokrycia w rzeczywistości, bo to po prostu kłamliwe #!$%@?, że organizacje nie zajmują się tym
  • Odpowiedz
@uriel_ck: nie, nie wytykasz hipokryzji. Jak ktoś zajmuje się jednymi problemami a innymi nie to nie jest hipokrytą, serio nie ogarniasz? Ma teraz o każdej wojnie gadać? Polska bierze w niej udział w ogóle? xD A jak za chwilę się wypowie to przeprosisz czy będziesz się śmiał, że znowu o kolejnym problemie śmie mówić?

Dlaczego w ogóle ktośkto walczy o lepszą Polskę ma z automatu zabierać głos o wojnie ukraińsko-rosyjskiej? xD
A nie czekaj xDDDD Zapomniałem, że wy nie sprawdzacie żadnych faktów, tylko z automatu wyszczekujecie wyuczone hasełka. Wszedłem na jej fb i pierwsze co widać to post o ukrainie xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Jakie haselka?
  • Odpowiedz
@szybki_zuk broń sobie dalej tych "celebrytów". Mamy inne zadanie, nie zamierzam się kłócić, ani cię przekonywać, że to zwykle szmaty które zrobią wszystko dla pieniędzy.
  • Odpowiedz
@uriel_ck: no typowy prawak, okazało się, że kłamie i fakty nie pasują- "mam inne zdanie i już" xDDDDDDDDD
Że teżci nawet troszke nie jest wstyd, że łykasz jak pelikan te wyuczone hasełka, ktore nie maja pokrycia w rzeczywistosci xD
  • Odpowiedz