Wpis z mikrobloga

@magnat32: Teraz to bym te dziwkę szatana zajechał psychicznie. Gdzie są wszystkie feministki jak potrzeba wsparcia? Tutaj już się nie polansują za bardzo, bo zbroja obsrana.
@magnat32: nie wolno protestować bo potem jakiśdzban będzie pisał przy kazdym wydarzeniu "a gdzie jest teraz" xDDDDD


@szybki_zuk bo są sprawy ważne i ważniejsze. Nie powiesz mi, że śmierć jednego ćpuna która wywołała zamieszki i grabieże sklepów są ważniejsze od grabieży części państwa i w razie wojny śmierci wielu ludzi, którzy chcą uczciwe zarabiać, a nie tłumaczyć, że przecież i tak ubezpieczenie wszytko pokryje. Czy nielegalne przekraczanie granic na rozkaz Putina
@uriel_ck: nie, to tak nie działa xD Nikt za nic by się nie mógł wziac poza 1 najwazniejsza sprawą xD
Ma np. nie być ludzi dbających o przyrodę albo ładne miasta i setki innych rzeczy bo wszyscy mają wtedy obowiazek zajmować się też kazda mozliwa wojną i chorobą?

Media już tak ci sprawowały mózg, że nie widzisz różnicy.


@uriel_ck: to tobie prawacka propaganda sprawała mózg tak, ze lykasz najdurniejsze hasełka
@szybki_zuk Ma np. nie być ludzi dbających o przyrodę albo ładne miasta i setki innych rzeczy bo wszyscy mają wtedy obowiazek zajmować się też kazda mozliwa wojną i chorobą?

Serio nie ogarniasz? Każdy może robić co chce, ja tylko wytykam hipokryzje (?)- nie, w sumie to nie jest hipokryzja. To celowe działanie przez "gwiazdeczki" przy akompaniamencie braw ludzi którzy nie rozumieją, że czyjąś krzywda robią sobie reklamę. Serio każdy może robić co
@uriel_ck: nie, nie wytykasz hipokryzji. Jak ktoś zajmuje się jednymi problemami a innymi nie to nie jest hipokrytą, serio nie ogarniasz? Ma teraz o każdej wojnie gadać? Polska bierze w niej udział w ogóle? xD A jak za chwilę się wypowie to przeprosisz czy będziesz się śmiał, że znowu o kolejnym problemie śmie mówić?

Dlaczego w ogóle ktośkto walczy o lepszą Polskę ma z automatu zabierać głos o wojnie ukraińsko-rosyjskiej? xD
@uriel_ck: no typowy prawak, okazało się, że kłamie i fakty nie pasują- "mam inne zdanie i już" xDDDDDDDDD
Że teżci nawet troszke nie jest wstyd, że łykasz jak pelikan te wyuczone hasełka, ktore nie maja pokrycia w rzeczywistosci xD
@szybki_zuk człowieku #!$%@? wie o co ci chodzi. Ostaszewska większy hałas robiła w mediach o karpia niż o to co się dzieje na Ukrainie i to się nie dzieje od dzisiaj bo napięta sytuacja była już kilka tygodni temu i podniecasz się, że wrzuciła zdjęcie z flagą ukrainy. Człowieku zrozum, że ona i reszta celebrytów zaczną "masowo protestować" jak zobaczą, że taki jest trend na FB czy IG, a ty bronisz tych
@uriel_ck: a tobie o co chodzi? Poza tym, że masz ból dupy?

Ostaszewska większy hałas robiła w mediach o karpia niż o to co się dzieje na Ukrainie


@uriel_ck: 1. nie ma żadnego powodu, żeby wymagać od ludzi, którzy broniąpraw zwierząt czy angazuja sie w jakakolwiek inna rzecz, zeby obskakiwali teżkazdy konflikt zbrojny. To nie działą tak, żę nie wolno sie zajmować sprawami "mniej ważnymi" xD To jest typowy prawacki
@szybki_zuk możesz wszystko, każdy może wszytko. Gadaj sobie co chcesz, o prawackich urojeniach i oczyma chcesz to tylko pokazuje jak bardzo jesteś zamknięty na zdanie innych osób. Ja mam swoje zdanie o takich "gwiazdach". Za gwiazdy i celebrytów uważam zupełnie inne osoby. Twoje gwiazdeczki tylko mówią to co im przyniesie rozgłos, ludzie których szanuje mają swoje zdanie i nie przejmują się krytyka innych osób.
Wmosiłes sobie, że ja od twoich gwiazdek czegoś