Wpis z mikrobloga

@object: A co Cie niepokoi?


@mccloud: cały czas dorzucają jakieś nowe składnie językowe nie wiadomo po co. Wygląda to tak, że oni muszą non stop coś dodawać żeby nie było z nic nie robią xD

W przyszłości będzie tak, że będziesz czytał taki kodzik, który będzie gówno-kodem i dodatkowo będziesz miał utrudnione zadanie przez #!$%@?ą składnie języka.
@BarszczZUkraincow: @object:
Eee... przesadzacie.
W javce też tak zrobili... od wersji 8 nagle robimy 2 wersje w rok... i teraz to już chyba wersja 17 jest.
A takich mega nowych funkcji to mało kto używa - chyba, że faktycznie fajna.

Zeby nie było, zawsze się trafi jeden wariat co chce wszystkiego najnowszego, ale i na to są rozwiązania. Ew. ja trafiam na samych sensownych luidzi. :D
@object: ten język robi się syfiasty i przez to coraz mniej czytelny. powstaje z tego taki potworek jak c++. to ja już wolę prostacką javę i jej zwykłe klasy i metody, przynajmniej kod jest czytelniejszy.
@ly000: Język ewoluje i nie używa się starych konstrukcji bo można lepiej, dużo lepiej a ewolucja jest oparta na doświadczeniu. Pozdrawiam tych co dalej piszą delegate zamiast zrobić lambdę bo przecież jest jeden dobry sposób. Jak się nie umiecie dostosować to zmieńcie sobie język/pracę na COBOLA i załatwione. Ludziom nie da się dogodzić, jak jest masa boilerplate to ludzie narzekają, jak ktoś próbuje to ukrcić to mamy "ja to w sumie
@Whiskeyjack29: no ewoluuje tak samo jak c++. robi się śmietnik i tyle. język jest dobry, jeśli kod w nim napisany jest przewidywalny, a jak daną rzecz można napisać przy użyciu kilku różnych alternatywnych składni to robi się poważny problem, kod staje się mniej czytelny. doświadczenie pokazuje, że ludzie nie potrafią z tego korzystać i potem jesteś zmuszony do czytania syfu na ekranie. doświadczenie również pokazuje, że losowy kod napisany w java