Wpis z mikrobloga

Witam Was Wszystkich, szukam doradzenia w sprawie kierownicy do ps5. Jaka kierownice polecacie zakupic do ps5? Chcialbym sobie pograc glownie w F1 2021 (na padzie gra sie na prawde zle :( ) i nowe #granturismo, bedzie to moja pierwsza kierownica i chcialbym miec pewnosc, ze gdy zakupie kierownice to bedzie mozna na niej pograc w powyzsze tytuly, a takze inne. Zastanawiam sie nad LOGITECH G29 Driving Force PS5/PS4/PC 941-000112 w mediamarkt. Co myslicie o tym wyborze? No i najwazniejsze, czy jest pewnosc ze gry na ps5 beda dzialaly na tej kierownicy? Budzet do 1500zl
#ps5
  • 12
  • Odpowiedz
@Braand: Lepiej zainteresuj się Thrustmasterem T150 RS Pro, względnie T300Rs jeśli znajdziesz gdzieś na promocji (od czasu do czasu są, w regularnej cenie nieco powyżej Twojego budżetu).
Czemu TM a nie Logitech?
Thrustmaster ma lepszy mechanizm - bardziej niezawodny, mocniejszy i precyzyjniejszy. Fun z gry jest po prostu lepszy niż w Logitechach, szczególnie G29. Druga sprawa - pedały. Logitech ma plastikowe i dwa (jeśli się nie mylę). TM T150 RS
  • Odpowiedz
@Dawidinho8: Podejrzewam, ze glownie bede korzystal z automatu ( )
Wiec chyba skrzynia biegow mi nie potrzebna dodatkowa, wystarcza lopatki. No i jak z grami na ps5, bez problemu da sie grac w wiekszosc tytulow na tych kierownicach o ktorych piszesz?
  • Odpowiedz
@Braand: W tej cenie najlepiej złapać t300. Trochę lipa bo od dłuższego czasu nie było na nią promki.
Jak coś innego to już raczej g29 / t150 pro (z pedałami t3pa). Tr dwie kierki są jednak zauważalnie gorsze od t300. Sam mam t150rs pro i jestem całkiem zadowolony ale t300 daje więcej opcji i funu.
  • Odpowiedz
@Braand: Jak masz zamiar grać na automatycznej przekładni biegów to 2 pedały do jazdy Ci starczą, więc możesz wziąć wersję t300rs. GT ma 3 pedały. W obu wersjach są one metalowe.
@Rupert_Kotwica: jak ktoś nie gra z full manualną skrzynią to zawsze można trzeci pedał jako ręczny traktować, ja tak długo jeździłem w DiRT2 :)
  • Odpowiedz