Wpis z mikrobloga

@majjja_domowa mnie też to czeka, jestem po leczeniu ortodontycznym ale niestety asymetrii zuchwy nie dalo się aparatem skorygować więc niedługo zakładają mi nowy i rozpoczynam przygotowanie pod podobny zabieg. Długa droga ale myślę że warto. Życzę Ci szybkiej rekonwalescencji! Będzie dobrze ()
  • Odpowiedz
  • 3
@tptak Hej. Powoli wracam do żywych. Obrzęki jeszcze są ale już widzę efekt i sam fakt że górne zęby stykają się z dolnymi jest czymś niesamowitym. Nos doszedł do siebie, nie krwawię, nie duszę się w nocy. Jem tylko przez słomkę kaszki czy nutridrinki. Mówi się ciężko, niewyraźnie ale ogólnie mimo tego co się dzieje na świecie czuje że było warto
  • Odpowiedz
  • 0
@grzela52 mysle że moja rekonwalescencja też może tyle potrwać. Dzisiaj byłam na ściągnięciu szwów i czuję się jakby stado krabów napadło na moje usta i dziąsła. Jedyny pozytywny aspekt tego wszystkiego to to że mogę siedzieć w domu, nadrobić studia i być w końcu mama dla moich dzieci (oczywiście wcześniej też byłam ale praca w służbie zdrowia na sorze robi swoje )
  • Odpowiedz