Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #warsztat #mechanikasamochodowa
Cześć,
zna ktoś może i poleca warsztaty samochodowe Warszawa i okolice?
Miałem pod koniec listopada wymienianą uszczelkę wału korbowego (podciekało) i olej w skrzyni (manualna, ale profilaktycznie chciałem zmienić). Jak odebrałem auto było spoko, biegi elegancko chodziły. Od naprawy auto przejechało może z 1 tys km i biegi bardzo powoli wchodziły coraz gorzej (nie jakoś tragicznie, po prostu ciut gorzej). Pomyślałem że wina mrozów i skrzynia nie nadąża się dobrze nagrzać bo robię krótkie odcinki.
Ostatnio już było cieplej i się wkurzyłem, położyłem się pod auto i...olej cieknie gorzej niż przed naprawą. Dodatkowo wypedalowałem błędy i wyszedł P0970 (opel), który do końca nie wiem co oznacza, bo to jest czujnik ciśnienia, a błąd właśnie chyba od skrzyni...
Pojechałem na warsztat który to robił, ale gadka z tymi Ukraińcami to tragedia, kiedy ja się chciałem po prostu dogadać, żeby to poprawili ( mogę zwrócić za nowe materiały, bo rozumiem że uszczelka to tylko materiał i mogła się trafić jakaś trefna). Niestety po tej rozmowie nie chcę mieć z nimi już doczynienia, bo nie chce się denerwować. Zero jakiejkolwiek odpowiedzialności za swoją pracę...na początku się w ogóle do tego nie chcieli przyznać, dopiero jak pokazałem wpis w książce z ich pieczątką to sobie przypomnieli ...
Brak słów, nigdy więcej takiego pierdzielnika.
Jeśli ktoś zna jakiś fajny warsztat to będę wdzięczny za pomoc :(
  • 7