Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@ciemnienie napisałaś, że nie będzie wojny kinetycznej. I zapewne teraz powiesz, że to tylko zajęcie terenów wschodniej Ukrainy które I tak są ruskie.

Wypierasz po prostu racjonalne przesłanki mówiące o tym, że może stać się z nami coś złego. Uwierzysz w nie dopiero gdy osobiście Cie dotka, nechanizm stary jak swiat.
  • Odpowiedz
@UnderThePressure: ten tag i antynatalizm to twoje życie, że go tak bronisz? W przeciwieństwie do niektórych nie narzucam co chcesz robić (nie mieć dzieci, bardzo proszę, twoja sprawa). Za to taki kopawdupeswiniom czuje się wręcz zobowiązany do kadzenia innym swoimi opiniami, uderzającymi bezpośrednio w czyjeś prywatne sprawy (dzieci). Czaisz subtelną różnicę?
  • Odpowiedz
@UnderThePressure: nie moja, ale ma do powiedzenia o swoich dzieciach więcej, niż ty - kompletny anon z internetu. Co więcej, to ja a nie ty ponoszę wszelaka odpowiedzialność za swoje dziecko, pod każdym możliwym kątem za nie odpowiadam. Zatem co ci daje mandat do wtykania nocha w nasza sprawy? Twoja prywatna opinia i moralnosc która sobie ustanowiłeś, to troszkę za mało.

Gdzie komentuje twoje decyzje? Za każdym razem pisze, że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@ciemnienie:

nie moja, ale ma do powiedzenia o swoich dzieciach więcej, niż ty - kompletny anon z internetu. Co więcej, to ja a nie ty ponoszę wszelaka odpowiedzialność za swoje dziecko, pod każdym możliwym kątem za nie odpowiadam.


Szkoda, że gdy stanie się im coś złego, to konsekwencje, poniosą one, a nie ty. Ale to już pewnie masz
  • Odpowiedz