Wpis z mikrobloga

@Swituniek: Jest lepszy, bo bardziej na lewo. Taksówkarz trenuje 3 lata w berserkach, więc go dałem wysoko, bo jednak coś tam sobą reprezentuje. Isamu może rzeczywiście powinien być niżej, ale oceniłem jego zapasy, z którymi jednak moim zdaniem taki koro, patrykos czy ryba mogliby mieć problemy.
@mikolaj-miki: Ale to była pierwsza walka Linkiewicz, od tamtego czasu trenuje ostro w 5dgym, ma dobrą stójkę, sam jej trener mówi, ze już wniosła umiejętności na poziom zawodowy. Alanik ma dobrą stójkę co by o nim nie mówić, ale w parterze nie jest zbyt mocny, ma tylko podstawy. Medusa za to parter ma dobry, jak na niebieski pas i potrafi obalać, dlatego jest wysoko.
@ughx4: Wygrał ze słabym kossakowskim, który jest tylko przed olejnikiem i rafonixem, zresztą nie wiem czy ostatni tam nie powinien być, po prostu Olejnik i Rafonix mają taką renomę, że musiałem ich tam dać xd
@Swituniek: Jakby można było oznaczać w tym programie, to by dostał gwiazdkę ode mnie, co oznaczałaby to, że z całą pewnością może wznieść się na wyższy poziom w niedługim czasie, ale niestety się nie da. Natomiast jeszcze mu brakuje chociażby tego parteru na wyższy tier, ale jest w czołówce i tak.
@salome_trzy: Napisałem już to wyżej. Linkiewicz trenuje ostro cały czas, jest młodsza i z tego co widzę na urywkach z jej story, to szybko łapie stójkę. Ma dobre referencje też od swojego trenera, który mówi, że spokojnie dawałaby sobie radę na zawodostwie. Lil masti tej stójki dobrej, nie oszukujmy się, nie ma. Ma dobry za to parter, ale moim zdaniem nie dałaby rady obalić teraz Linkiewicz i przegrałaby walkę na punkty.