Wpis z mikrobloga

Coś w tym jest, potem przy zrealizowaniu sennego planu można usłyszeć - zmieniłeś się, nie masz znajomych (przy wariacie że z męskiego grona też się rezygnuje), jesteś zamknięty w sobie, za dużo czasu ze sobą spędzamy, czuję się przytłoczona Tobą i Twoimi problemami. Odchodzę. (Najczęściej przeskakuję na nową już przygotowaną gałąź chada czy innego.

Pamiętaj mirku przed szkodą - nigdy na rzecz żadnej laski nie rezygnuj z przyjaźni, kontaktów, tym bardziej rodziny

Laska może raz dwa zniknąć, odejść do innego, a Ty zostaniesz sam jak palec, z łatką debila co olał dla panny znajomych i ludzi, których najczęściej znał znacznie dłużej i więcej do tego momentu mu pomogli i zrobili dla niego, niż panna której już nie ma.

Takich wpisów o tym tragicznym błędzie przeczytałem na wykopie całkiem sporo. Uczmy się na cudzych błędach! Rzadziej na swoich.

Oczywiście sprawa ma się identycznie do #rozowepaski Też nie pozwalajcie sobie na to Pamiętam wpis o lasce która dla chada zostawiła rodzinę w wigilię samą, zasada podobna.

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #blackpill #blackpillraw
MagnatSzczerosci - Coś w tym jest, potem przy zrealizowaniu sennego planu można usłys...

źródło: comment_1645461626KT31LjFvtyi4FxvJ4LTB9t.jpg

Pobierz
  • 4
Laska może raz dwa zniknąć, odejść do innego, a Ty zostaniesz sam jak palec, z łatką debila co olał dla panny znajomych i ludzi, których najczęściej znał znacznie dłużej i więcej do tego momentu mu pomogli i zrobili dla niego, niż panna której już nie ma.


@MagnatSzczerosci: Ileż ja się naoglądałem tego w życiu. Znam ludzi, którzy żyją wyłącznie będąc samotni, jak już kogoś znajdzie to nie pisze, nie dzwoni, nie