Wpis z mikrobloga

Przypominam, że gdyby nie zamach stanu na Ukrainie w 2014' wsparty m.in. przez Polskę to obecnie najpewniej nie bylibyśmy świadkami takiego chaosu na wschodzie. Winę za obecną sytuację nie ponosi Rosja, ale zachód.
#ukraina #rosja #geopolityka
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piotrass007: nie było nigdy w historii żadnego wyjścia na ulicę bez wsparcia z zewnątrz ale akurat w 2014 na Ukrainie było, najbiedniejszy kraj Europy a ludzie mieli środki by protestować, naiwność wykopków nigdy nie zawodzi. Zamach stanu był bo USA chciała Rosję pozbawić bazy i do dziś Rosja jest tym złym bo przejęli półwysep w wyniku referendum zamiast jak amerykanie, powiedzieć że ktoś ma b--ń jądrową, nigdy nie pokazać dowodów
  • Odpowiedz
@omogl1n Probanderowskie kundle nie zrozumieją, nie musisz się wysilać. Wystarczy zobaczyć, czego ta czerwono-czarna dzicz dokonywała w 2014 np. w budynku związków zawodowych w Odessie.
  • Odpowiedz
do dziś Rosja jest tym złym bo przejęli półwysep w wyniku referendum


@YodaMonster: Człowieku, ale jak ja mam z toba dyskutować skoro uznajesz niedemokratyczne referendum na Krymie za coś normalnego?
  • Odpowiedz
@piotrass007: referendum jest niedemokratyczne bo przeciwnicy polityczni tego nie uznali, jak wiemy jedyną formą demokracji jest oskarżenie kraju który chcesz zaatakowac o posiadanie broni jadrowej i nastepnie nie udowadnianie tego do dzis. Za to demokratyczne było zastraszanie przeciwnikow politycznych po odejsciu Janukowycza

w Odessie kibice anty i promajdanowscy toczyli wojnę.

nie wiem jak to skomentowac, musisz byc trollem
  • Odpowiedz