Wpis z mikrobloga

@ciasteczkowy_otwur: 15, więc już swoje przeżył. Życie miał dobre i długie, mimo bolesnej końcówki.
@Vampirella: Wredny i miał swoje humorki, ale inteligentny i pocieszny. Pamiętam jak dziś, jak miałem załamanie i poczuł, że coś jest nie tak. Pchał się na ręce, lizał po twarzy i rękach tylko żeby mnie pocieszyć. Nie oddał bym go za żadnego innego.
@prawiedobrze: Trzymaj się Mirku. Wiem jak boli strata przyjaciela. Mój staruszek odszedł po 14 latach przyjaźni 1,5 roku temu. Cały czas go wspominam i mi się śni. Po śmierci dziadków przygarnęłam ich suczkę. Już też trochę ma na liczniku, ale jest pełna wigoru i pozdrawia.

Zapełnij pustkę po swoim przyjacielu i obdarz go taką samą miłością jak tego, którego już nie ma.
mynameis60 - @prawiedobrze: Trzymaj się Mirku. Wiem jak boli strata przyjaciela. Mój ...

źródło: comment_1645448696rz8o3ikjhYGnzlxMt2HGGm.jpg

Pobierz
@prawiedobrze: Mój Feluś w tym roku 12, dalej ma w sobie wewnętrzne dziecko, jedyne co się zmieniło to broda mu siwieje. Nie wyobrażam sobie co będzie gdy będę musiała się z nim pożegnać (,) Kocham tego psiaka i kocham wszystkie pjeski. Feluś wysyła Ci mokrego całuska i uśmiecha się do zdjęcia na pocieszenie ʕʔ
lamalamie - @prawiedobrze: Mój Feluś w tym roku 12, dalej ma w sobie wewnętrzne dziec...

źródło: comment_1645463572HpfyepwUAeSY6TUin944H6.jpg

Pobierz
@prawiedobrze: kurde trzymaj się Miras. Nie wie człowiek jak to jest stracić takiego coompla dopóki go nie straci ( ͡° ʖ̯ ͡°) Będzie gituwa i tak jak powiedziała mi kiedyś moja mama - nie ma na co czekać, możesz dać te pokłady miłości jakiejś biedocie ze schroniska. I Tobie i jemu przyda się ktoś kto mu w tej sytuacji pomoże!