Wpis z mikrobloga

Ja jebię, na prawdę coraz gorzej z typem. Jak w tym memie, co gość trzyma maskę z uśmiechem, a pod nią zapłakany #!$%@? łeb. Widać, że nie wyciągnął żadnych wniosków ze spektakularnego upadku abstra. Obwinia o to wszystkich tylko nie siebie, nawet widać jak sarkastycznie mówi "no no ogólnie jestem debilem, macie racje". Stara się pokazać, że jednak ma dystans do siebie.

A najbardziej to już chyba kisłem jak #!$%@?ł o nowych projektach, nowych pomysłach na siebie i inne sraken pierdaken, obecnie dalej pierdzą kontent tak żenujący na yt, że polecam sprawdzić jak ktoś się chce poczuć nieswojo. Tylko, że teraz nie jest to opakowane hajsem grubych sponsorów.

No i co by to miały być za projekty? Powiem nieironiczne w sumie, że jestem w stanie sobie wyobrazić założenie przez niego kabaretu. Bo będąc uczciwym, parę żartów mu się udało. Widać, że jest to taki typ humoru w jakim się wyspecjalizował i jaki rozumie. W sensie takie rzucanie "gagami" jak w komediach sytuacyjnych.
Tylko też imo nie do końca wiadomo dla kogo jest to humor tak, żeby to jakoś spieniężyć xD Typowi janusze 50+ cenią już bardziej boomerski humor znany z kabaretów, ludzi młodszych natomiast nie będzie to raczej bawić na dłuższą metę, mimo względnie ciepłego odbioru po pierwszych konferencjach.

Król cringe'u i choćby 1000 razy powiedział o tym, że "hehe jestem królem cringe'u" to nie sprawi, że ma samoświadomość kreowanej przez siebie postaci. Po prostu on tą postacią jest i nie umie inaczej, a wylewający się jad ukrywa pod płaszczykiem dystansu do siebie, którego nie ma

#famemma
marfi - Ja jebię, na prawdę coraz gorzej z typem. Jak w tym memie, co gość trzyma mas...

źródło: comment_1645439281ZOKQaXDBAt0vKbF5Xiiman.jpg

Pobierz
  • 21
@marfi: pasut na konfie to pasut pod maską. W rzeczywistości nie jest tak żenujący, a powiem nawet że momentami jest zajebiście śmieszny. Śledzę go od dawna, poznałem już tę postać troszke.

Może trema go zżarła wczoraj, że wypadł tak #!$%@? nwm. Ale no słabo sie to wczoraj oglądało, to prawda.
@marfi: no mnie nie śmieszą kabarety, a on jest jak kabaret. Wszystko wcześniej wyreżyserowane tylko czekać na odpowiedni moment. Aż się dziwię, że kogoś ten typ śmieszy... nie wiem, nie oglądałem #!$%@?
@VSterling: to dobre określenie - "semi-boomer", może to właśnie ta grupa docelowa do jakiej przemówi w tej formie. Bo potencjał jest, nie twierdzę, że się skończył na maksa, po prostu ja osobiście ni #!$%@? go nie widzę w przestrzeni internetowej w roli innej niż takiego klasowego błazna co niby "hehe sam się z siebie śmieje też bo dystansik".

A przecież szkoda by było żeby tak upadł całkiem na ryj, sporo z
@marfi:

Widać, że nie wyciągnął żadnych wniosków ze spektakularnego upadku abstra. Obwinia o to wszystkich tylko nie siebie.

A najbardziej to już chyba kisłem jak #!$%@?ł o nowych projektach, nowych pomysłach na siebie i inne sraken pierdaken, obecnie dalej pierdzą kontent tak żenujący na yt, że polecam sprawdzić jak ktoś się chce poczuć nieswojo. Tylko, że teraz nie jest to opakowane hajsem grubych sponsorów. No i co by to miały być
@niezdiagnozowany: nie powiedziałbym, że mają nową formułę. Po prostu zamiast robić 10-15 gagów tematycznych na jeden odcinek robią 1-2 w formacie tiktokowym z dopiskiem #shorts, natomiast sama specyfika kontentu się nie zmieniła
@niezdiagnozowany: proszę, ostatnie filmy xD jak nie żenujące shorty to jeszcze bardziej żenujące dłuższe filmiki, a ten o kanałach commentary to już przebił wszystko jeśli chodzi o retorykę "hehe nic mnie nie rusza, mam dystans" bowiem zapomniałem wspomnieć, że Pasut nienawidzi wręcz wszystkich kanałów commentary i obwinia ich o swój upadek. W jego idealnym świecie nie wolno krytykować influenserów. Z resztą powiedział kiedyś na jakimś lajwie jak już psycha siadała że
marfi - @niezdiagnozowany: proszę, ostatnie filmy xD jak nie żenujące shorty to jeszc...

źródło: comment_1645441771EM3vJVoCqV4UNh3Afp9yCm.jpg

Pobierz
@niezdiagnozowany: jasne, przecież nie powiedzą wprost, że nie są potrzebne bo psują współpracę influenserom przez co mniej zarabiają co w ich przypadku było czynnikiem który doprowadził ich na dno kiedy to zajęli się tylko robieniem współprac. Zatem powtórzyli banał, że są potrzebne tylko żeby lepiej weryfikowali informacje, super odkrycie xD
@marfi:

że Pasut nienawidzi wręcz wszystkich kanałów commentary i obwinia ich o swój upadek. W jego idealnym świecie nie wolno krytykować influenserów. Z resztą powiedział kiedyś na jakimś lajwie jak już psycha siadała że jak się komuś nie podoba to niech zrobią swoje lepsze

jasne, przecież nie powiedzą wprost, że nie są potrzebne bo psują współpracę influenserom przez co mniej zarabiają


zdecyduj się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marfi: ja widzę po prostu człowieka że skrajnie zajechaną psychiką, człowieka ogromnie zawiedzionego sobą i środowiskiem, nie radzącego sobie z upadkiem. Samobiczuje się co drugie zdanie i moim zdaniem zamiast walki potrzebuje psychiatry i długiej terapii. Mega mu współczuję.
@cpt_foley: tutaj pełna zgoda, samobiczowanie się, żeby pokazać dystans bardzo często jest oznaką, że sobie dana osoba nie radzi z tą krytyką i chce zachować pozory. Jak najbardziej psychiatra byłby tu wskazany