Wpis z mikrobloga

Ja jebię, na prawdę coraz gorzej z typem. Jak w tym memie, co gość trzyma maskę z uśmiechem, a pod nią zapłakany #!$%@? łeb. Widać, że nie wyciągnął żadnych wniosków ze spektakularnego upadku abstra. Obwinia o to wszystkich tylko nie siebie, nawet widać jak sarkastycznie mówi "no no ogólnie jestem debilem, macie racje". Stara się pokazać, że jednak ma dystans do siebie.

A najbardziej to już chyba kisłem jak #!$%@?ł o nowych projektach, nowych pomysłach na siebie i inne sraken pierdaken, obecnie dalej pierdzą kontent tak żenujący na yt, że polecam sprawdzić jak ktoś się chce poczuć nieswojo. Tylko, że teraz nie jest to opakowane hajsem grubych sponsorów.

No i co by to miały być za projekty? Powiem nieironiczne w sumie, że jestem w stanie sobie wyobrazić założenie przez niego kabaretu. Bo będąc uczciwym, parę żartów mu się udało. Widać, że jest to taki typ humoru w jakim się wyspecjalizował i jaki rozumie. W sensie takie rzucanie "gagami" jak w komediach sytuacyjnych.
Tylko też imo nie do końca wiadomo dla kogo jest to humor tak, żeby to jakoś spieniężyć xD Typowi janusze 50+ cenią już bardziej boomerski humor znany z kabaretów, ludzi młodszych natomiast nie będzie to raczej bawić na dłuższą metę, mimo względnie ciepłego odbioru po pierwszych konferencjach.

Król cringe'u i choćby 1000 razy powiedział o tym, że "hehe jestem królem cringe'u" to nie sprawi, że ma samoświadomość kreowanej przez siebie postaci. Po prostu on tą postacią jest i nie umie inaczej, a wylewający się jad ukrywa pod płaszczykiem dystansu do siebie, którego nie ma

#famemma
marfi - Ja jebię, na prawdę coraz gorzej z typem. Jak w tym memie, co gość trzyma mas...

źródło: comment_1645439281ZOKQaXDBAt0vKbF5Xiiman.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz