Wpis z mikrobloga

@Akrat92: Dzięki wielkie! Czyli wychodzi na to, ze będę musiał poszukać używanej całej podstawki dźwigni. Bo z tego co poszukałem po numerze który podałeś to, nowy zespół kosztuje 600€. A dla mnie przecież tylko kawałek gumy potrzebny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@toNIETWOJDZIEN: jeszcze spróbuj się upewnić, bo może ten mój schemat nie jest tym najniższego szczebla i gdzieś tam jeszcze cały zespół jest rozpisany. A jeżeli to tylko kawałek gumy to może po prostu ktoś ci dotnie z arkusza? Nawet używki całości będą swoje kosztowały.
@Akrat92: Docięcie byłoby chyba najlepszym rozwiązaniem. Tylko jak widzisz na zdjęciu drugiej strony - wokół tej dziury jest jeszcze zgrubienie. Tego już się dociąć nie da. Ewentualnie przychodzi mi do głowy jeszcze, żeby znaleźć trochę sztywniejszy materiał niż oryginalny, wtedy może bez tego wzmocnienia wokół otworu na drążek tez będzie działało.
toNIETWOJDZIEN - @Akrat92: Docięcie byłoby chyba najlepszym rozwiązaniem. Tylko jak w...

źródło: comment_1645441401iYHSBfYAe7MGgmIfhopQBe.jpg

Pobierz
@toNIETWOJDZIEN: wymiary zbierzesz bez problemu, ale druk 3D będzie za dużo kosztował - chyba, że znajdziesz kogoś kto dla sportu to wydrukuje.
Szedłbym w cięcie tego z większego arkusza, nawet bez tego zgrubienia, a jakby się poddać miało kolejny raz to już może na spokojnie jakąś używkę znajdziesz.