Wpis z mikrobloga

Ubisoft XD

Firma skazała dzisiaj kilku swoich pracowników na ukamienowanie. Otóż jeden z turniejów esportowych w R6:Siege odbędzie w emiratach arabskich - w kraju, w którym za przejawianie skłonności homoseksualnych grozi kara śmierci, a zmiana płci jest ogólnie nielegalna.

Na zdjęciu niżej jedni z głównych komentatorów turniejowych: "Jess", która jest homo oraz "CaptainFluke", który identyfikuje się jako osoba trans. Sądzę, że nie mogą się już doczekać podróży ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bycie progresywnym, dopóki hajs się (nie)zgadza ( ͜͡ʖ ͡€)

#gry #rainbowsix #esport
źródło: comment_16454051534QQHpsoqDC5NMLnxfYaK2o.jpg
  • 45
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DeIziii: i jak ty sobie to wyobrażasz? xD Przyjechaliby saudyjscy policjanci i aresztowali by je pod zarzutem bycia LGBT?
Ludzi zza granicy?
Obywateli Szwecji i Austrii?
Na turnieju?

No to nieźle u ciebie z myśleniem xD
@tusk ale jesteś łeb, co to za porównanie xd Oczywiście, że są normalni ale facet który bierze do mordy albo do dupy fiuta innego faceta nie jest normalny.
czyli wedlug ciebie seks homoseksualny jest normalny? xd brawo typie

@dlouhy: No a co w tym nienormalnego? Jeśli komuś się to podoba to czemu ma tego nie robić?

Ja piłem też do tego, że kilka komentarzy wyżej potwierdziłeś, że kobieta uprawiająca seks oralny i analny z mężczyzną też jest nienormalna. Więc dla ciebie ogólnie aktywność seksualna jest nienormalna.
źródło: comment_1645438214vEvnWpEk5Udh0SQAYp9YAB.jpg
@tusk ło kur, to teraz wiem o co ci chodzi, wszystko dzięki temu screenowi naszej rozmowy sprzed paru minut, bo zdążyłem w międzyczasie zapomnieć o tym.

Czyli jeśli coś się komuś podoba to jest to normalne? Co to za logika? Jeśli komuś się podoba #!$%@? gówna to to też jest normalne? Albo jak komuś się podoba zoofilia to to normalka? xd brawo typie (piję tu do twojej wcześniejszej odpowiedzi, pic rel)
źródło: comment_1645439258Sjv92riVhhQVdQqfz9P7vF.jpg
  • 0
@DeIziii:

oraz "CaptainFluke", który identyfikuje się jako osoba trans

Chyba chodziło o "która". Zresztą nic im się nie stanie araby dobrze wiedzą gdzie trzeba przymknąć oko a takie wydarzenie się do nich zdecydowanie zalicza, odwalili by jakąś maniane to by się przestały zgadzać pienionszki od Ubi$oftu
@DeIziii: Jess to w ogole smieszna babka i bardzo ogarnięta Siegowo. CaptainFluke w sumie tez, cyce se wypycha, sukienki nakłada ale dopoki nie włacza mu sie zniewiesciały glos, to super sie jej/jego slucha.
  • 0
@pi73r: @Seszelek: u nas też są. Co roku mistrzostwa Polski. Całkiem niedawno zakończył się zimowy split. W Polsce pula wynosi 100tys (jeden turniej letni 70k i zimowy 30k).
@Tasanga: Zrobiłem mały research i masz rację, faktycznie żeńskie postacie były zbanowane w Lolu podczas eliminacji do WCG 2013 w Iranie.

Tak się składa, że w samym Rainbow Six od niedawna jest już operator homoseksualny oraz transseksualny/a. Chętnie prześledzę ich pickrate w czasie turnieju... o ile w ogóle będą pickowani ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1645486833NsKjmJn2GTDRQsWxDT57r8.jpg