Wpis z mikrobloga

Siema,
otworzyła się u mnie w mieście nowa siłka i jest możliwość treningu z „sankami”. Co myślicie o tym ćwiczeniu? Wiem, że na pewno jest świetne pod motorykę i szybkość (widziałem to na treningach zawodników NFL, a oni są niezłymi kotami), ale czy będzie tez dobre pod katem rozbudowy mięśni nóg? Jeśli miałbym je wrzucić to planu, to w--------m wykroki i bułgary.
Macie jakieś doświadczenie z tym ćwiczeniem i jakieś rady? Traktować to jak inne ćwiczenia i robić po 3/4 serie? Możecie podrzucić jakiś fajny filmik z YT od kogoś mądrego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
Bartekgkw - Siema, 
otworzyła się u mnie w mieście nowa siłka i jest możliwość trenin...

źródło: comment_16453751618pZ5XoJFX6uQsFxqXyAwU4.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bartekgkw nie jest to lepsze ćwiczenie pod względem rozbudowy nog w porównaniu do bulgarow i wykroków, bo przy sankach pracuje całe ciało i będzie to limitowało zmęczenie samych nóg, ale okresowo fajnie sobie takie sanki wprowadzić, ja bym to widział w okresie budowania mocy
  • Odpowiedz
@yoahim:

linkowanie knees over toes guy bez napisania krótkiego wstępu o co chodzi


I która miniaturka bądź tytuł filmu traktuje o ćwiczeniu z sankami? bo ja nie widzę żadnego
  • Odpowiedz
@yoahim: aha, czyli linkujesz chłopu kanał jakiegoś losowego typa i chcesz mu pomóc w sposób "obejrzyj wszystkie filmiki, gdzieś coś na pewno mówił o tym"

XDDDDDDDD
  • Odpowiedz