Wpis z mikrobloga

Jak wiadomo, wykopki są podzielone w sprawie tego czym jest homoseksualizm. Sprawdźmy kilka stanowisk:

- parafilia

- bliżej nieokreślone zaburzenie psychiczne

- jakaś forma normy (norma tolerowana*)

- grzech

- wybór

Czy na podstawie jakiegokolwiek można wyprowadzić spójny logicznie zakaz "promocji homoseksualizmu" bez stworzenia kompleksowej cenzury?

Jeśli homoseksualizm to parafilia, to czy należy zakazać we wszystkich serialach (typu Gra o Tron, ale nie tylko) elementów sadyzmu, masochizmu, fetyszyzmu (które można tam znaleźć), albo przynajmniej wymusić na autorach utworu jednoznaczne potępienie osób przejawiających takie skłonności?

Jeśli homoseksualizm to bliżej nieokreślone zaburzenie psychiczne, to czy należy wymusić na autorach utworu jednoznaczne potępienie osób przejawiających inne zaburzenia psychiczne - depresję, schizofrenię, nerwicę?

Jeśli homoseksualizm to norma tolerowana, to czy należy w konsekwencji zakazać też pokazywania (także nie wprost) seksu oralnego, masturbacji, lub przynajmniej wymusić na autorach utworu jednoznaczne potępienie osób dokonujących takich działań?

Czy jeśli homoseksualizm to grzech, to czy należy wymuszać na autorach utworów jednoznaczne potępienie rozwodników, niewiernych (i pogan i osób zdradzających małżonka), zazdrośników lub też zakazać pokazywania takich działań?

Czy jeśli homoseksualizm to wybór, to czy ustawodawca może zakazać np. promocji liberalizmu gospodarczego czy dowolnego poglądu, który uzna za niewłaściwy?

#neuropa #homoseksualizm #homopropanda
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yahoo_: Wykopowe lewactwo jak zwykle wszędzie wciska ideologię kiedy ja mówię, że to może być i nabyte i wrodzone. :) Są ludzie, którzy na początku byli hetero a potem stali się gejami a są też ludzie, którzy się tacy urodzili. Środowisko na nas wpływa i nie możesz temu zaprzeczyć.
  • Odpowiedz
@Yahoo_: A ja uważam, że może... Pedofile często się nimi stają bo sami byli krzywdzeni jako dzieci. Lewak, bo wciskasz mi jakąś ideologię, choć niczego o tym nie mówiłam. Jeszcze nazwij mnie prawakiem.
  • Odpowiedz
@Yahoo_: Która też jest czymś odbiegającym od normy i skończ z tą książką. Jak po powrocie do domu znajdę czas to poszłam jakichś badań. Tak by Cię to bolało, jakby można było zostać homo w trakcie życia a nie rodzić się z tym? brat mojej przyjaciółki był całkiem zwyczajnym hetero, aż nie poszedł na studia, zaprzyjaźnił się z innymi ludźmi i nagle uznał, że woli facetów i dziewczyny już go
  • Odpowiedz
@Yahoo_: A gdzie ja mówię, że się zaraził? Może ta sytuacja tak na niego wpłynęła? Może raz spróbował i mu się spodobało? Nie wiem, nie dociekałam, bo koleżankę boli ten temat. To ci sami naukowcy, którzy dali ludziom głosować nad tym, czy homoseksualizm jest zaburzeniem?
  • Odpowiedz