Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem jednego gość pisze, że 19 latek zarabia 20k na miesiąc no ale z tego co widziałem on nagrywa jakieś filmy na tik toku itd a nie każdy ma odwagę pokazać się na kamerce i coś mówić do publiczności.

Chyba, że naturalnym stanem człowieka jest śmiałość ale jakby tak było to każdy by był bogaty.

Czemu on p------i, że każdy może tyle zarabiać skoro 19 latek to robi?Oni ludzi nieśmiałych to pewnie nawet nie biorą pod uwagę.

Ps.Jakby zarabiał te 20k to po co by się tym chwalił ? Pewnie namawia do kupna jakiś swoich książek i ebooków i na tym zarabia te 20k czyli taka trochę piramida finansowa.

#przegryw #rozwojosobisty #duchowosc #zarabianie #zarabianiewinternecie #psychologia
Onaaa20 - Nie rozumiem jednego gość pisze, że 19 latek zarabia 20k na miesiąc no ale ...

źródło: comment_1645356712zXNHheh0WcG8vARl67SeAw.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Onaaa20:

Jakby zarabiał te 20k to po co by się tym chwalił ? Pewnie namawia do kupna jakiś swoich książek i ebooków i na tym zarabia te 20k czyli taka trochę piramida finansowa.


przecież na tym to polega. 99% "ludzi sukcesu" w internecie to ściema dla kasy i lajków. Do dużych pieniędzy dochodzi się ciężką pracą i wyrzeczeniami
  • Odpowiedz
Ps.Jakby zarabiał te 20k to po co by się tym chwalił ? Pewnie namawia do kupna jakiś swoich książek i ebooków i na tym zarabia te 20k czyli taka trochę piramida finansowa.


@Onaaa20: no piramidą finansową bym tego nie nazwał ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale odpowiedziałeś sobie sam na pytanie. Jak zarabia te 20k na miesiąc? Sprzedając e-booki i książki o tym, jak zarabia.

Chociaż... sam
  • Odpowiedz
@lukasj: Raczej książki to jeden ze sposobów ale może akurat dużo sprzedawać bo na tik toku można tak zwiększyć ze w głowie się nie mieści.
  • Odpowiedz
@Onaaa20: całkiem możliwe. Właśnie najprawdopodobniej książki to tylko jeden z kilku sposobów. A na tik-toku się nie znam i nigdy tego nie używałem ani nie oglądałem tam nic, to się wypowiedzieć nie mogę, bo nawet nie wiem jak to działa ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz