Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Muszę kupić kask na #rower
Nigdy nie miałem i nie wiem na co zwrócić uwagę. Będę jeździł głównie w lesie, rower #mtb
Doradźcie proszę.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@luk04330: jeśli to niedzielne popołudniowe wyprawy to kup zwykły kask MIPS, może być najtańszy. Jeśli już raczej ostro jeździsz między drzewami to tylko full face też z MIPSem.
  • Odpowiedz
  • 0
Mirki, podepnę się. Tez wlasnie wybieram kask w prezencie dla niebieskiego, który jeździ na rowerze codziennie do roboty po prostu ścieżkami rowerowymi w mieście. Zależy mi na czymś markowym i dobrym (bo jak znam życie będzie w nim jeździł przez następne 20 lat). Wstępnych research odesłał mnie do firmy Trek, ale już kompletnie nie kumam różnic pomiędzy tymi kaskami. Ktoś poleci któryś z modeli na takie potrzeby?
  • Odpowiedz
  • 0
@luk04330 gdybym oczekiwała rady tego typu to nie zadawalabym pytania... ¯_(ツ)_/¯
Moją jedyną opcją jest zakup online i być może ktoś z Mirków jest w tej branży, doradzi i dokonam zakupu u niego. Taki cel mi przyświecał. Niebieski nie będzie nic przymierzal, to niespodzianka.
  • Odpowiedz
@izawoj: Ja w mieście używam Abus Hyban i polecam. Generalnie każdy kask do jazdy miejskiej z popularnych marek będzie dobry - tj. np. Abus, Uvex, Lazer, Giro itp.
  • Odpowiedz
@izawoj: kup mu Abus Viantor, czarny w rozmiarze M. Wygląda dobrze, kolor uniwersalny, nie ma efektu kapelusza grzyba po założeniu na głowę. Jak nie będzie pasował to wymienisz. Wersja bardziej budżetowa, Abus Isode.
  • Odpowiedz