Wpis z mikrobloga

Oto flaga Ukrainy. Zaplusujmy wszyscy symbol narodowy naszych pragnących jedynie pokoju sąsiadów, żeby pokazać, że ruskie onuce to margines, a nasze społeczeństwo stoi za nimi murem w konflikcie z psychopatą Putinem.

Bez roztrząsania historii, bez debatowania o migracji. Po prostu potrafiąc sobie wyobrazić jakim piekłem jest wojna.

хай живе Україна! польський народ на вашому боці.

#wojna #ukraina #polska #europa #rosja #4konserwy #neuropa
MackaCthulhu - Oto flaga Ukrainy. Zaplusujmy wszyscy symbol narodowy naszych pragnący...

źródło: comment_1645281296lLwJx74NYhspbyOjLQwSAZ.jpg

Pobierz
  • 46
Zaplusujmy wszyscy symbol narodowy naszych pragnących jedynie pokoju sąsiadów

Bez roztrząsania historii, bez debatowania o migracji. Po prostu potrafiąc sobie wyobrazić jakim piekłem jest wojna.

@MackaCthulhu: No, podczas ostatniej wojny Ukraińcy doskonale pokazali jakim piekłem jest wojna, i jak bardzo pragną jedynie pokoju.
Dopiero co w zeszłym roku stawiali pomniki banderowcom, a teraz nagle przyszła koza do woza i historię mamy zapomnieć? A co z naszą godnością?
  • 51
@ibilon polscy nacjonaliści również organizują marsz ku pamięci Romualda Rajsa ps. Bury w Hajnówce, czyli człowieka który przeprowadził czystki etniczne na Białorusinach i to praktycznie w miejscu w którym te czystki miały miejsce. Na pomnik dla ofiar (czyli ich własnych dziadków, rodziców, rodzeństwa) nasza mniejszość białoruska w niepodległej i niezależnej Polsce czekała 30 lat.

Mimo wszystko, 99% społeczeństwa Polski nie popiera ideologii prezentowanej przez Burego.
polscy nacjonaliści również organizują marsz ku pamięci Romualda Rajsa ps. Bury w Hajnówce, czyli człowieka który przeprowadził czystki etniczne na Białorusinach i to praktycznie w miejscu w którym te czystki miały miejsce


@MackaCthulhu: Nie chce wyjść tutaj na nacjonalistę, ale poznając jego historie można się dowiedzieć, że ci Białorusini nie zginęli dlatego, że byli właśnie Białorusinami ale dlatego, że popierali komunistów i władzę "ludową".
@MackaCthulhu oczywiście, #!$%@?ć tych wszystkich, którzy życzą im jak najgorzej i dalej żyją wydarzeniami sprzed dziesięcioleci. To są mali ludzie przepełnieni nienawiścią i swiatopoglądem sięgającym ich własnego czubka nosa.