Wpis z mikrobloga

@adrey: kurs to możesz znaleźć do konkretnego narzędzia albo jakiejś metodologi czy teorii, żeby się nauczyć projektowania to wymaga zajawki i wielu lat prób i błędów. Co konkretnie chcesz robić? Znasz na tyle angielski żeby robić kurs po angielsku?
@Kien: Z angielskim nie mam problemy, źle określiłem czego szukam, chodzi mi o takie podstawy typu kompozycja, zwroty do klientów, gra kolorów i kształtów, układy np. ulotek. Programy graficzne nie są mi obce i jestem w stanie poruszać się po nich. Wiem że to wymaga wielu lat zabawy z tym, troszkę już tego komercyjnie liznąłem ale sam nie byłem dumny z tego co tworze
@adrey: to teorii jest dużo na YT i w wielu artykułach, wydaje mi się że jeśli jesteś ogarnięty to to Ci wystarczy + jakieś kursy z konkretnych rzeczy jeśli już, a nie jakieś duże bootcampy. Praca z klientem, układ, wyczucie kompozycji - według mnie tego trzeba się nauczyć w praktyce, wyczuć, a bardzo istotny jest też feedback ekspertów.

Ja sporo sporo lat temu jak trafiłem do pierwszej "stałej" pracy, firma software/marketingowa,