Wpis z mikrobloga

@PepeCrusader: No widzisz polityka różni się od takiego typowego normika niż Ty ;) Nie walczysz dla polityki tylko dla siebie o swoje dobra materialne no ale tak zapomniałem szczekanie przez internet jest bezpieczniejsze Xd uciekając za granicę i żyjąc z świadomością, że nie pomogłeś kraju w potrzebie trochę lipa Xd a dzieci będziesz później opowiadać te głupoty jak ich mordowano ale ty miałeś więcej IQ niż oni i uciekłeś jak chorągiewą
@PepeCrusader: A w czym ma Ci kraj pomóc? Całe życie będziesz liczył na pomoc czy może w końcu weźmiesz się za swoje życie i zaczniesz coś działać w kierunku własnej działalności ;) Monet to możemy mieć nieskończoność, kasa idzie na mur na granicy i na sprzęt militarny a armię mamy taką, że gdyby nas zaatakowali lepiej było by się poddać Xdd
@PepeCrusader: No widzisz i tutaj popadasz w paranoję i boli Cię dupa, że ktoś dostaje 500+ jest to bardzo śmieszne jak i tragiczne, że człowiek zazdrości drugiemu :P No ale cóż ja nie siedzę w polityce i nie słucham tego co się aktualnie dzieje w Polsce i jakoś żyję lepiej :D nawet cena paliwa mnie nie interesuje nawet gdyby wzrosła o 10zł Xd