Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 31
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Pora wstać i powitać nowy dzień! Już 07:02:00, Piątek, 18 lutego 2022. Imieniny: Szymona, Konstancji, Flawiana. Słońce podniesie się dziś o 07:01. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 9 godzin i 57 minut, w zenicie znajdzie się o 12:00 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:59. Ciemna noc zapadnie o 18:18, ale gwiazd można wypatrywać od 17:36.
  • 15
Dziś uznamy:
1. Kto dawał łapówki. (chociaż kanarom)
2. Codziennie kradzie własności intelektualne. (czy wszyscy płacą temu netflixowi)
3. Uchyla się od podatków. (jest zbyt skromny, by wymienić wszystkie dochody)
4. Ma grzech bluźnierstwa. (powiedźmy nie czyta modlitw w kościele)
5. Miał romans poboczny. (albo przynajmnej stosunek z żenatką(iem)
6. Nie wyplaca kredytu. (również ma zaległy rachunki)
Nie bądźcie skryci, opowiadanie światu o swoich wadach to świetna zabawa.
źródło: comment_1645167480ySYyw7icPhhhB2OSSghZpS.jpg
@Dioddy: nie to nie jest test, to tak po prostu rozrywka z głowy, na pewno mogę zagwarantować jedno, że nagród nie będzie.

Dla tych który chcą "psychołogiczny" test, niech napiszą według pięciu characterystyk, gdzie oni sobie widzią wśród innych ludzi:
a) siła od 0 do 100%
b) uroda
c) rozum
d) waga
e) wzrost
Naprzykład taka odpowiedź może być "wśrod ludzi mojego miasta oceniam że jest silniejszym od 80% ludzi" a)
@slabehaslo przywołujesz bardzo mocne wspomnienia (òóˇ). Mój pierwszy pierwszy rejs jachtem z Kołobrzegu do Danii i spowrotem. Nie zdążyliśmy wrócić przed burzą, wrzesień, sztorm mocna 8, choroba morska, ciemna noc, wiatr od lądu, fale do 5 metrów. Tak mnie powitał Posejdon ¯_(ツ)_/¯. Czy się opłacało? żona się bardzo martwiła, przeglądała raporty pogodowe i śledziła statek na radarach, a ja miałem niezłego stracha jak łódź leciała
źródło: comment_1645224232X80WZ97ufbEM7SauMEzex0.jpg